REKLAMA
REKLAMA

Nagła śmierć utalentowanego pływaka. Miał zaledwie 21 lat (FOTO)

POLSKA. Nie żyje Michał Kapias, utalentowany pływak, członek kadry narodowej, wychowanek klubu pływackiego Sikret Gliwice. Miał zaledwie 21 lat. O jego śmierci poinformowano w mediach społecznościowych.

W środę późnym wieczorem dotarła do nas bardzo smutna wiadomość – nie żyje Michał Kapias… Nie jesteśmy w stanie opisać naszego smutku, naszego żalu, naszej rozpaczy… ogromne wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny Michała… nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie co teraz czujecie – napisano we wstrząsającym komunikacie klubu, w którym utalentowany pływak rozpoczynał karierę.

Michał Kapias był członkiem reprezentacji Polski w grupie młodzieżowej. Od lat zdobywał medale i trofea. Miał na koncie kilka krążków z zawodów rangi ogólnopolskiej. Najpierw startował jako zawodnik klubu z Gliwic, później, już jako student, reprezentował barwy AZS AWF Katowice.

Z głębokim żalem i pogrążeni w nieopisanym smutku pragniemy zawiadomić, że w dniu dzisiejszym dotarła do nas niezwykle tragiczna wiadomość. Odszedł od nas nasz wspaniały kolega, przyjaciel, zawodnik naszego klubu i student AWF Katowice Michał Kapias. Ta śmierć przyszła zdecydowanie za szybko, za wcześnie… Nasze serca płaczą z bólu. Michale na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. R.I.P. – czytamy we wpisie AZS AWF Katowice.

Pogrzeb Michała Kapiasa odbędzie się w sobotę 12 lutego o 12:00 na cmentarzu Wojtowa Wieś w Gliwicach.

foto: AZS AWF Katowice – Fb

źródło: Red., Klub Pływacki Sikret Gliwice – Fb, AZS AWF Katowice – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tragedia w Bukowsku: Rozważane wszystkie wersje


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)