REKLAMA
REKLAMA

Plener malarski. 50-lecie ODK Puchatek!

SANOK / PODKARPACIE. 18 Międzynarodowy Plener Malarsko Fotograficzny Miast Partnerskich. WERNISAŻ 25.06.2022 godz 16.00. Otwarcie uświetni koncert Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st im. Wandy Kossakowej w Sanoku.

Niektórzy przyjeżdżają do Sanoka wielokrotnie zachwyceni wnikliwym autentyzmem naszego miasta i pleneru. Dzisiaj zmagamy się już z innymi problemami, na które reagują także wrażliwe oblicza ludzi kultury. Odizolowanie od świata zewnętrznego, spotkań i przyjaciół czas pandemii zaowocował z pewnością innymi spojrzeniami na rzeczywistość i kondycję człowieka tworzącego i chcącego tworzyć.

Przyzwyczailiśmy się do spokojnego postrzegania i teraz musieliśmy to zmienić. Nadmienić należy także o wojnie na Ukrainie – tuż za naszymi granicami. Z całą pewnością odciska to niewymazalną pieczęć na sercu każdego wrażliwego człowieka, a twórcy, to już na pewno… Z tym oto bagażem i spojrzeniami spotykają się nasi goście po raz 18 nadając kształt i barwy nadziei lepszego spojrzenia na życie…

Zapraszamy do kontemplowania wystawy…

Wystawa będzie czynna od 27 czerwca do 15 lipca 2022r.

materiały nadesłane

24-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)