REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Ukradł koleżance Golfa za 4 tysiące zł. Grozi mu 5 lat więzienia

PODKARPACIE. Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi powiatu przemyskiego. Mężczyzna skradł z parkingu samochód swojej znajomej. Policjanci odzyskali pojazd i zatrzymali podejrzanego. Już usłyszał zarzut kradzieży.

Kilka dni temu, oficer dyżurny przemyskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego. Zgłaszająca oświadczyła, że ktoś ukradł jej samochód marki Volkswagen Golf o wartości ponad 4 tys. złotych.

Funkcjonariusze podczas rozmowy z pokrzywdzoną ustalili, że 29 lipca pojazd był na parkingu przy ul. Rogozińskiego w Przemyślu. Kobieta przez kilka dni nie wychodziła z domu, więc nie wiedziała dokładnie kiedy samochód został skradziony. 29-letnia mieszkanka Przemyśla wyjaśniła policjantom, że od dłuższego czasu nie używała pojazdu ze względu na uraz nogi. Gdy potrzebowała pomocy, woził ją jej znajomy. Podejrzewała, że kradzieży mógł dokonać właśnie on, gdyż z domu zginęły też kluczyki do auta.

Policjanci natychmiast podjęli czynności. Ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny, chcieli z nim porozmawiać, ale 21-latka nie było w domu. Funkcjonariusze w trakcie dalszych czynności, odnaleźli skradziony pojazd. Był zaparkowany w miejscowości Leszno w gminie Medyka. Kilka godzin później zatrzymali mężczyznę. Usłyszał zarzut kradzieży, do czego się przyznał. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Przemyśl

foto nagłówek: poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Nocne poszukiwania kajakarza! (ZDJĘCIA)

foto nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)