REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Ratownik zaatakowany nożem i tłuczkiem do mięsa!

SANOK / PODKARPACIE. Szokujące informacje na temat jednej z dzisiejszych interwencji przekazuje Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Sanoku.

Zatrważające informacje przekazują członkowie Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku za pośrednictwem Facebooka.

Dzisiaj zespół ratownictwa medycznego R0196 stacjonujący w Sanoku, został zadysponowany do młodej kobiety, która znajdowała się pod wpływem alkoholu.

– W trakcie wykonywania medycznych czynności ratownicy zostali zaatakowani przez pijaną kobietę tłuczkiem do mięsa. Agresywna pacjentka w ataku szału chwyciła także nóż kuchenny i próbowała zranić nim ratownika. Medyk przytomnie zasłonił się tabletem, który w wyniku uderzenia ostrzem noża uległ uszkodzeniu. Wezwany na miejsce zdarzenia patrol policji obezwładnił agresywną kobietę i w asyście ratowników przekazał personelowi SOR w Sanoku. Dzisiejszy incydent zakończył się szczęśliwie dla zespołu ratowników, którzy nie ucierpieli fizycznie, ale uzmysłowił nam kolejny raz, jak blisko czasami niebezpieczeństwo ociera się o nas… – czytamy w informacji opublikowanej w mediach społecznościowych Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.

foto: poglądowe / archiwum KWP Rzeszów

źródło: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w Sanoku – Facebook

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOR SANOK: Pacjent złamał pielęgniarce rękę! Wyzywał inny personel

grafika poglądowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Szokujące2022-10-27 20:15:27
0 0
Co ludzie zaczynają wyprawiać po zamknięciu POkowidokowym i zmieleniu psychiki plandemią. Obecnie trwa też tresura medialna mówiącej, że jesteśmy w stanie wojny z Rosją i że już niebawem będziemy ginąć za Ukrainę bo wciąga się nas w nie nasza wojnę
Odpowiedz
Roki2022-10-27 20:21:44
0 0
To już 2 taki atak w ostatnich dniach
Odpowiedz
Paweł2022-10-27 21:53:12
0 0
Po tych udawanych pandemiach ludziom już naprawę odwala a teraz ta wojna jeszcze
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)