REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ. Pokaz sprzętu i wyposażenia Straży Ochrony Kolei. BACIARY gwiazdą wieczoru! (ZDJĘCIA, VIDEO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Obchody 150-lecia kolei w regionie bieszczadzkim są pełne atrakcji. Dziś na Zakuciu, oprócz imprezy plenerowej, pokazu sprzętu i wyposażenia Straży Ochrony Kolei oraz prezentacji autobusów Autosanu, wystąpi popularny zespół Baciary, który będzie gwiazdą wieczoru. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia. 

Uroczystości z okazji 150 – lecia Kolei w regionie bieszczadzkim rozpoczęły się w piątek, wtedy też miała miejsce inauguracyjna konferencja panelowa na temat roli kolei dla bezpieczeństwa i rozwoju integracji Europy.

Sobota również była pełna atrakcji. W drugim dniu zainteresowani mogli przejechać się pociągiem z Zagórza do Komańczy, a następnie przejść do Klasztoru Sióstr Nazaretanek, gdzie odbyła się ekumeniczna modlitwa o pokój na świecie.

Dziś natomiast odbywa się impreza plenerowa na terenie OSiR ”Zakucie” w Zagórzu. Wśród atrakcji zaplanowanych dzisiaj jest m.in. pokaz sprzętu i wyposażenia Straży Ochrony Kolei, prezentacja autobusów firmy ”AUTOSAN”, jubileuszowa wystawa pamiątek kolekcjonerskich i fotografii ze zbiorów Grzegorza Nycza, a także koncert zespołu ”Hit”.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół ”BACIARY”. Do najbardziej znanych utworów należą: „Żyje się raz”, Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”, „Lubię Śpiewać, Lubię Tańczyć”.

Informowaliśmy o tym tutaj: NIEDZIELA. Baciary gwiazdą wieczoru! Impreza plenerowa, wystawy, autobusy (VIDEO)

Zapraszamy do obejrzenia relacji oraz galerii zdjęć z wydarzenia. Publikujemy również harmonogram uroczystości.

 

Publikujemy również harmonogram uroczystości:

 

 

źródło: Red., arch. Red., materiały nadesłane

22-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)