REKLAMA
REKLAMA

Bieg „Policz się z cukrzycą” coraz bliżej!

SANOK. Kilkanaście minut pozostało do rozpoczęcia 31. finału WOŚP w Sanoku, a tym samym do 5. sanockiej edycji „Biegu policz się z cukrzycą”.

Prezentujemy wspaniały medal oraz numer startowy jaki otrzyma każdy ze startujących.

Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta będą zlokalizowane na miasteczku galicyjskim sanockiego Skansenu. Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na e-mail: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu.

Limit uczestników – 200 osób!

Numer startowy / materiały nadesłane

 PRZYPOMINAMY!

W tym roku organizatorami biegu są: Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka, pierwszy mieszkaniec Podkarpacka, który zdobył Koronę Ziemi, stowarzyszenie „SanOK biega” oraz Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Bieg odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta będą zlokalizowane na miasteczku galicyjskim sanockiego Skansenu.

Trasę biegu stanowią trzy pętle o długości 2 km każda. Każdy z zawodników może zrezygnować z dalszego biegu po jednej lub dwóch pętlach, w zależności od samopoczucia i kondycji. Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi. Dla każdego zawodnika przewidziany jest pamiątkowy medal wykonany przez pracownię „Zapiecek” z Przemyśla ufundowany przez posła na Sejm RP Piotra Uruskiego – mówi Łukasz Łagożny.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na e-mail: lagozny@wp.pl. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu.

Biuro zawodów, za które odpowiedzialne będzie stowarzyszenie „SanOK biega” czynne będzie od 10:00 w okolicy startu na skansenie. Wydawane będą numery startowe oraz uzupełnienie braków w oświadczeniach uczestników – dla tych, którzy nie wysłali oświadczenia pocztą elektroniczną. Można przyjść ze swoim wydrukowanym i wypełnionym oświadczeniem.

Opłata startowa wynosi 20 zł – wrzutka do puszki WOŚP podczas odbioru numeru startowego. 

Tradycyjnie w organizację finału WOŚP włącza się Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Podczas biegu „Policz się z cukrzycą” studentki zrzeszone w Studenckim Kole Wolontariatu wzorem lat ubiegłych będą dokonywały pomiaru poziomu glukozy we krwi. Badanie, które jest całkowicie bezbolesne może uchronić nas przed poważną chorobą, ponieważ niejednokrotnie nie jesteśmy świadomi tego, że mamy podwyższony poziom cukru. Dlatego zachęcamy wszystkich, nie tylko startujących w biegu do badania – przekonuje Wojciech Pajestka – rzecznik prasowy uczelni.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić wszystkich do udziału w biegu i do świetnej zabawy. Czekamy na Was w Skansenie 29 stycznia. Siema!

Medal

źródło: materiały nadesłane

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

Finał WOŚP w Sanoku się rozrasta! Bieszczadzka Banda gra z Orkiestrą

Licytuj i pomagaj! Trwają aukcje Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP

29-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)