REKLAMA
REKLAMA

BOGUCHWAŁA. Tłumy na Wielkanocnym Podkarpackim Bazarku! (ZOBACZ ZDJĘCIA)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, warto więc dokonać świadomego wyboru i zaopatrzyć się w smaczne i zdrowe produkty prosto od podkarpackich producentów żywności. Na bazarku nie zabrakło rękodzieła i ozdób świątecznych oraz potraw przygotowywanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Tłumy mieszkańców z całego Podkarpacia zjechały się na zakupy!

 

Pogoda dopisała. Sprzedający, czyli rolnicy i rękodzielnicy dopisali, ale najbardziej się cieszymy, że dopisali konsumenci. Dzisiaj chyba rekordowa ilość, jeżeli chodzi o osoby, które nas odwiedziły. Serce się raduje – mówi Robert Pieszczoch, dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. – Mamy dzisiaj ponad 250 wystawców. Oczywiście w tej grupie są rolnicy, rękodzielnicy oraz koła gospodyń wiejskich. Zamysł, który kiedyś sobie wymyśliliśmy naprawdę dobrze się realizuje. Najbardziej nas cieszą zadowoleni rolnicy, którzy sprzedają wszystko to co sami produkują w swoich gospodarstwach – naszych, podkarpackich. A to, że nasi rolnicy produkują najwspanialsze wyroby, bardzo zdrowe – to wszystko wiedzieliśmy już od dawna, tylko ciężko było im się przebić na niektóre rynki. Dzisiaj widzimy, że te tłumy kupujących świadczą właśnie o tym, że naci konsumenci posmakowali i wracają po te produkty – dodaje.

Tych, którzy nie zdążą dzisiaj, zapraszam na kolejne edycja naszego bazarku, następna 27 maja. Jesteśmy tutaj co miesiąc. Zachęcam też tych, którzy nie mogą tutaj przyjechać, żeby odwiedzili naszą wersję bazarku w Internecie, czyli podkarpacki ebazarek. Tam wszyscy ci rolnicy oferują swoje produkty. Tam też jeszcze przed świętami możemy zrobić zakupy – zachęca Robert Pieszczoch.

Idea ,,od polu do stołu” realizuje się tutaj doskonale. Podkarpacki bazarek to miejsce, gdzie można kupić produkty zdrowe, ekologiczne, sprawdzone oraz najwyższej jakości.

01-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)