REKLAMA
REKLAMA

Tragedia w Falejówce. Śmierć pasażera traktora. Kierowca kompletnie pijany!

FALEJÓWKA / PODKARPACIE. W dniu wczorajszym (16 bm) po godz. 21.00 służby zostały zadysponowane do miejscowości Falejówka, gdzie przewrócił się ciągnik ,,własnej konstrukcji”, który był nieubezpieczony oraz niezarejestrowany. W wyniku zdarzenia zmarł 54-latek, zaś 31-letni kierujący był nietrzeźwy, miał 2,5 promila.

W piątek po godz. 21.00 służby odebrały zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Falejówka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 31-latek wraz z 54-latkiem poruszali się ciągnikiem, który nie posiadał ubezpieczenia oraz przeglądu technicznego. Był to ciągnik własnej konstrukcji. W wyniku przewrócenia się pojazdu, mimo udzielanej pomocy medycznej, śmierć poniósł 54-letni pasażer, który podczas zdarzenia znajdował się na błotniku ciągnika. 31-latek kierujący pojazdem zdołał z niego zeskoczyć – relacjonuje asp. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane patrole policji, zastępy straży pożarnej oraz służby ratunkowe. W trakcie kontroli policyjnej okazało się, że kierujący miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 31-letni kierowca został zatrzymany.

Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Do sprawy powrócimy.

źródło: OSP Falejówka/KPP Sanok/red. 

foto: OSP Falejówka – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PAKOSZÓWKA. Kierowca zasnął. Samochód z impetem wjechał w drzewo (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)