Grad bramek na boisku. Remis Wiki z Partyzantem (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA. Aż osiem bramek zobaczyli kibice, którzy wybrali się przed południem na stadion przy kompleksie Hotelu Wiki w Sanoku. Drużyna KS Wiki Sanok podejmowała Partyzanta Targowiska. Mecz zakończył się podziałem punktów. Choć gospodarze dwukrotnie odskakiwali rywalom na dwie bramki przewagi, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4.

Gospodarze szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W 7′ spotkania padła przedniej urody bramka, której autorem był uderzający z dystansu Arkadiusz Femin. Chwilę później z główki wynik podwyższył Paweł Tarapacki. Gdy wydawało się, że mecz idealnie ułoży się pod kontrolę Wiki Sanok, do głosu doszli goście. Po kwadransie gry, bramkę kontaktową zdobył obecny król strzelców „okręgówki” – Hubert Wilk. 3 minuty później był już remis. Kopię pierwszej połowy, kibice zobaczyli w drugiej odsłonie. W ciągu kilku minut sanoczanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, gdy do siatki rywali trafiał Dominik Pielech (50 i 53′). Goście jednak nie złożyli broni i odpowiedzieli golami w 71′ i 78′ spotkania, dzieląc punkty pomiędzy drużynami.

Kolejny mecz KS Wiki Sanok rozegra w Besku z miejscowym Przełomem. Mecz sąsiadów zostanie rozegrany w niedzielę, 26 maja.

KS Wiki Sanok – Partyzant Targowiska 4:4 (2:2)
Arkadiusz Femin 7′, Paweł Tarapacki 9′, Dominik Pielech 50′, 53′ – Hubert Wilk 17′, Patryk Fryc (s) 20′, Błażej Korzeniowski 71′, Wojciech Haznar 78′

KS Wiki Sanok: Czarnecki – Femin, Pluskwik, Fryc, Szałankiewicz (Gawlewicz), Furdak, Sokołowski, Pelc (F. Pielech), Gadomski (Florek), Lachiewicz (D. Pielech), Tarpacki