Koncert Neonovi (Wygraj wejściówki)

05-04-2011

Rzeszowska formacja Neonovi zakończyła dwuletnią pracę nad długooczekiwaną  płytą zatytułowaną „Lista rzeczy zakazanych”. Wprawdzie premiera płyty przewidziana jest na wrzesień, istnieje możliwość usłyszenia najnowszych nagrań zespołu 16 kwietnia w klubie Red Zone w Rzeszowie.

O singlu…

W marcu do stacji radiowych trafił pierwszy singiel „Black Butterfly”. Melodyjny i taneczny utwór nawiązuje w swoim charakterze do stylu „new wave” lat 80-tych i z pewnością będzie ciekawą i świeżą propozycją na nadchodzącą wiosnę. Na singlu bonusowo dodana została także druga piosenka z kowbojskim klimatem i polskojęzycznym tekstem „Pojedynek na dnie”.

O koncercie…

Większość nowych utworów, które znajdą się na płycie „Lista rzeczy zakazanych” bedzie można usłyszeć już na najbliższym koncercie Neonovi 16 kwietnia w rzeszowskim klubie Red Zone (ul. Torowa 3). Start: godz. 20:00, bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu).

O zespole…

Zespół Neonovi powstał w 1999 roku w Rzeszowie.

W 2001 roku grupa zarejestrowała swoją pierwszą płytę demo, na której znalazły się utwory inspirowane m.in. klimatami rocka lat 70-tych, new wave, brit pop i grunge.W latach 2002 – 2005 zespół skupił się głównie na graniu koncertów i przygotowaniu nowego materiału.

W tym czasie nastąpiły też zmiany w składzie Neonovi.

Na przełomie 2007/2008 r. grupa zagrała klubową trasę koncertową, otrzymała też nagrodę „Brązowego Scenika” dla wyróżniających się zespołów z Podkarpacia. W lutym 2008 r. do sklepów trafiła debiutancka płyta Neonovi – „Neonovi”. Piosenka „Dom bez klamek” pochodząca z tej płyty cieszyła się dużym powodzeniem w stacjach radiowych, a zespół zakwalifikował się z nią do finału konkursu Polskiego Radia „Przebojem na antenę”.

W ramach promocji debiutanckiej płyty Neonovi zagrali wiele koncertów m.in. z takimi wykonawcami jak: Hey, Perfect, Farben Lehre, Budka Suflera, Happysad, KSU, Dżem, Bracia. W 2009 i 2010 r. grupa została zaproszona do wzięcia udziału w koncertach z cyklu „PUNKY REGGAE LIVE”.

 Zespół zagrał także na trzeciej edycji Breakout Festival.We wrześniu 2009 r. Neonovi wystąpili jako support legendy hard rocka, grupy NAZARETH na ich ekskluzywnym, klubowym koncercie w Rzeszowie.

W lipcu 2010 roku zespół zdobył główną nagrodę na festiwalu „Pod Prąd”.

O konkursie…

Do wygrania są dwa pojedyńcze zaproszenia. Aby otrzymać zaproszenie na koncert zespołu Neonovi, należy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@p24.pl z dopiskiem w tytule „Neonovi” wraz ze swoimi danymi – imię, nazwisko, numer telefonu.
25-ta i 35-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku (8 kwietnia) do godziny 12.00.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 14.00.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronach www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl, www.podkarpacie24.pl.

Pojedynek na dnie…

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.