„Przyjedź, zakochaj się, wróć!”, czyli Gmina Sanok na Międzynarodowych Targach Turystyki w Katowicach

10-04-2012

GMINA SANOK. Gmina Sanok posiada wiele walorów turystycznych, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników natury, kultury, czy unikatowych zabytków. Udział w Międzynarodowych Targach Turystyki z pewnością przyczyni się do tego, aby polscy i zagraniczni turyści zawitali w Dolinie Sanu.

O tym, że udział w międzynarodowej imprezie turystycznej to najlepszy sposób na promocję regionu nikogo nie trzeba przekonywać. Na terenie gminy Sanok nawet najbardziej wymagający turysta zazna spokoju wśród pięknej przyrody, zapozna się z niepowtarzalną drewnianą architekturą, a w wolnej chwili skorzysta z bogatej oferty sportowej.


O projekcie
Gmina Sanok z sukcesem zrealizowała projekt „Promocja gminy wiejskiej Sanok jako regionu o wysokich walorach turystycznych w Międzynarodowych Targach Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB w Katowicach w dniach 30.03.2012-1.04.2012” w ramach działania 1.4.B Projekty pozainwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Dzięki udziałowi w Międzynarodowych Targach Turystycznych zostały osiągnięte priorytetowe cele:
-Promocja oraz zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sanok wśród potencjalnych turystów i inwestorów.
-Promocja gospodarcza i inwestycyjna gminy przyczyni się równocześnie do promocji na arenie międzynarodowej województwa Podkarpackiego oraz całego kraju.

Projekt jest częścią szerszej strategii promocyjnej gminy realizowanej pt: Promocja Gminy wiejskiej Sanok jako regionu o wysokich walorach turystycznych i korzystnych warunkach do podejmowania działań inwestycyjnych.

Relacja z Targów
Uczestnictwo w imprezie turystycznej na taką skalę i o międzynarodowym charakterze ma na celu zaprezentowanie gminy, z jej najlepszej strony.

Na Targach Turystyki w Katowicach  zostało zaprezentowane nowe logo oraz hasło reklamowe gminy Sanok – „Przyjedź, zakochaj się, wróć!’

Stoisko wystawiennicze było bogato wyposażone w materiały promocyjne, m.in.: katalogi, foldery, ulotki, parasole, koszulki, filiżanki i długopisy – wszystkie opatrzone nowym logiem gminy Sanok. Cieszyło się także dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Impreza miała wielowymiarowy charakter. Oprócz stoisk wystawienniczych na odwiedzających czekały pokazy twórczości ludowej, czy degustacje lokalnych przysmaków.

Targi w Katowicach odwiedzili wystawcy z wielu ciekawych i atrakcyjnych krajów, m.in.: z Belgii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Indonezji, Litwy, Maroko, Norwegii, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Turcji, Węgier, no i oczywiście z każdego zakątku Polski.

-Udział w największych targach turystycznych na Południu naszego kraju, to wspaniała szansa na zaprezentowanie naszej gminy jako idealnego miejsca na letni wypoczynek. Mam ogromną nadzieję, że w tym roku odwiedzi nas duża liczba polskich i zagranicznych turystów, którzy szukają wyjątkowego, a nie komercyjnego miejsca na spędzenie wakacji. – mówi wójt, Mariusz Szmyd.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.