Motocyklista i jego pasażerka ranni w wypadku

09-07-2012

GRABOWNICA STARZEŃSKA. Do groźnego wypadku doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Kierujący oplem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem oraz jego pasażerka odnieśli obrażenia i trafili do szpitala.

W sobotę, około godz. 13, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Grabownicy Starzeńskiej. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący oplem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który go wyprzedzał. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem i jego pasażerka odnieśli obrażenia. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego udzieliła im pierwszej pomocy, następnie obydwoje trafili do szpitala.

Policjanci zbadali na alkomacie kierowcę opla i pasażerkę motocykla. Byli trzeźwi. Natomiast kierującemu jednośladem ze względu na odniesione obrażenia została pobrana krew do badania.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.