BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy!

26-09-2013

Bieszczady24.pl. Jesienią nie musi wiać nudą! Festiwal im. Adama Didura, wieczory kabaretowe oraz piknik rodzinny, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


27 września 2013 (piątek)

Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego

SANOK / PODKARPACIE. ŚZŻAK Koło w Sanoku, Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej im. ks.hm. Zdzisława Peszkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku zapraszają na obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wystawa Plakatu Wojennego

BESKO / PODKARPACIE.  Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Beskidzkiej oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Wystawę Plakatu Wojennego. Na zakończenie trzydniowej wystawy odbędzie się program słowno muzyczny ,,Wojna w poezji i piosence”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl
Babski wieczór kabaretowy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowski Dom Kultury zaprasza na babski wieczór kabaretowy. W roli głównej wystąpią Old Spice Girls: Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Klasyka operetki – Noc w Wenecji

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 na scenie Sanockiego Domu Kultury zaprezentuje się orkiestra Gliwickiego Teatru Muzycznego wraz z solistami, chórem i baletem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV Pieszy Rajd Śladami Żołnierzy Wyklętych

SANOK / PODKARPACIE. Związek strzelecki Rzeczypospolitej zaprasza na IV Pieszy Rajd Śladami Żołnierzy Wyklętych Samodzielnego Bataliony Operacyjnego Narodowych Sił Zbrojnych Kpt. Antoniego Żubryda.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


28 września 2013 (sobota)

Festiwal im. Adama Didura: Mistrzowie sztuki wokalnej

SANOK / PODKARPACIE. Wielkie arie operowe wystąpią na scenie Sanockiego Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Leskie Igraszki z Diabłem

LESKO / PODKARPACIE. Po raz czwarty nieformalna grupa teatralna prowadzona przez Macieja Patronika przygotowuje spektakl teatralny. W tym roku na warsztat reżysera trafiły „Igraszki z diabłem”, autorstwa Jana Drdy.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Charytatywny „Ratujmy Cerkiew w Bystrem”

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 28 września w Bystrem odbędzie się koncert charytatywny ,,Ratujmy cerkiew w Bystrem”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór Kabaretowy

BRZOZOW / PODKARPACIE. Brzozowski Dom Kultury zaprasza na noc z kabaretem. Na brzozowskiej scenie zaprezentuje się Formacja Chatelet oraz Kabaret Nowaki.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


29 września 2013 (niedziela)

Czas Nadziei. Spotkanie z autorem książki w Kościele oo. Franciszkanów

SANOK / PODKARPACIE. W kościele oo. Franciszkanów gościł będzie Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. Promował on będzie swoją książkę pod tytułem „Czas nadziei”, która powstawała w trudnych dniach walki o zdrowie i życie jego synka Tobiaszka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Gwiazdy Polskiego Baletu Narodowego

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 na scenie Sanockiego Domu Kultury w najlepszych repertuarach wystąpią artyści z Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Piknik rodzinny na sanockim zamku

SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki Sebastian Niżnik, oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jan Paszkiewicz zapraszają na Piknik Rodzinny promujący rodzicielstwo zastępcze. Impreza odbędzie się na dziedzińcu sanockiego zamku. Początek o godzinie 12-tej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Skarby jesieni – wycieczka rowerowa

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie wspierania Inicjatyw Lokalnych Komańczy WILK oraz Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne ŻBIK zapraszają na wycieczkę rowerową szlakiem skarbów jesieni.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.