Drewno spadło z ciężarówki i zraniło pieszego

DOŁŻYCA / PODKARPACIE. Złamania nogi doznał 28-letni turysta, który wczorajszego wieczoru ucierpiał podczas wypadku drogowego. Z przyczepy samochodu ciężarowego spadło drewno prosto pod nogi idącego poboczem turysty i jego 24-letniej żony. Poszkodowani piesi trafili do szpitala w Lesku.

Policjanci wczorajszego wieczoru zostali wezwani na miejsce wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 18.30 w Dołżycy. Jak ustalili funkcjonariusze, małżeństwo z Warszawy spacerowało poboczem. Na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Buk zauważyli wyjeżdżający zza zakrętu samochód ciężarowy z przyczepą wyładowaną drzewem, tzw. metrówkami. Kilkanaście szczap drewna spadło prosto pod nogi turystów. 24-latka doznała otarcia naskórka, ale jej mężowi drewno złamało nogę.

Policjanci ustalili, że 43-letni kierujący ciężarowym stayerem był trzeźwy. Gdy zauważył w lusterku wstecznym wypadek, razem z dwójka swoich pasażerów udzielił poszkodowanym pierwszej pomocy. On sam również został zaopatrzony przez ratowników, gdyż po wypadku źle się poczuł. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Lesko

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."