Pijana 20 – latka pobiła matkę i jej konkubenta pogrzebaczem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej komendy postawili cztery zarzuty 20-letniej kobiecie, która pobiła swoja matkę i jej konkubenta. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w Ustrzykach Dolnych policjanci zostali wezwani na interwencję po tym, jak pijana 20-letnia kobieta uderzyła pogrzebaczem swoją 43-letnią matkę. Konkubent matki próbując uchronić ją przed ciosem, także został uderzony. Obojgu rannym osobom została udzielona pomoc medyczna, natomiast awanturująca się 20-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia.

Wczoraj po południu, kiedy 20-latka wytrzeźwiała, przedstawiono jej zarzuty o narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz o groźby pozbawienia życia kierowane wobec matki i jej konkubenta. Za te czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."