Niezapłacone kary finansowe przyczyną braku licencji

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok informuje o powodach nie otrzymania przez PZHL licencji na sezon 2014/2014. Przyczyną są niezapłacone kary finansowe, jakie nałożono na klub w ubiegłym sezonie przez WGiD PZHL.

Kwota, którą klub powinien uiścić na konto PZHL-u to 24 tys. zł, z czego 20 tys.zł to kara za finał Pucharu Polski, pozostała kwota to pojedyncze kary za m.in. wulgaryzmy kibiców podczas spotkań ligowych.

Oczywiście od kary za Puchar Polski Klub się odwoływał (wpłacając 3 tys. zł zgodnie z regulaminem PZHL), niestety bez skutku. Ostatnio Zarząd zwracał się z prośbą o rozłożenie całej kwoty na raty i również otrzymaliśmy odpowiedź negatywną. Związek tłumaczył się problemami finansowymi.

W chwili obecnej klub ma sporo wydatków związanych z przygotowaniem i wyposażeniem wszystkich drużyn Ciarko PBS Bank KH Sanok, a są to nie małe kwoty. Dlatego dziwi nas brak zrozumienia w centrali hokejowej. Mamy czas do 11 sierpnia i liczymy na to, że uda nam się porozumieć ze Związkiem.

źródło: khsanok.net

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."