Dziś rozpoczyna się lato podwórkowe w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Już 30 czerwca br. rozpocznie się kolejna, siódma edycja Sanockiego Lata Podwórkowego. Realizowany w okresie wakacji przez Miasto Sanok program finansowany jest z budżetu miejskiego

w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Sanockie Lato Podwórkowe zostanie zainaugurowane spotkaniem wychowawców podwórkowych, które odbędzie się 30 czerwca br. w Urzędzie Miasta Sanoka, o godz. 15.30. Po spotkaniu z wychowawcami, rozpoczną się pierwsze zajęcia na podwórkach.
Zajęcia na podwórkach w każdej dzielnicy miasta będzie prowadziło 16 wychowawców podwórkowych 3 razy w tygodniu, przez 2 godziny. Wychowawcy to młodzi ludzie z głowami pełnymi pomysłów, co gwarantuje dobrą zabawę, wiele ciekawych zajęć, mnóstwo niespodzianek, warsztaty plastyczne, konkurencje sportowe, zabawy taneczne, ciekawe konkursy, karaoke.

Lato Podwórkowe zakończy się wspólnym piknikiem na sanockich błoniach. W tym roku podczas Finału Lata Podwórkowego odbędzie się losowanie nagród Wielkiej Wakacyjnej Loterii Podwórkowej dla uczestników zajęć podwórkowych. Nagrody ufundowane przez firmy i osoby prywatne, będzie można zobaczyć na stronach podwórkowego bloga. Warto być aktywnym! Dodatkowe atrakcje Finału to między innymi zumba, zjazd na tyrolce, modelowanie balonów, malowanie twarzy.

Gwarantujemy świetną zabawę oraz gorąco zachęcamy do udziału!

materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."