Rząd do dymisji! Narodowcy protestowali w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się manifestacja antyrządowa, którą zorganizowali członkowie oraz sympatycy Obozu Narodowo-Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej i Narodowego Rzeszowa. Manifestacja ma związek z aferą, jaka wybuchła po tym, kiedy światło dzienne ujrzały taśmy z podsłuchów, na których zapisane są rozmowy czołowych polskich polityków.

Protest w Rzeszowie, wpisuje się w szereg ogólnopolskich manifestacji, jakie odbywają się w poszczególnych miastach. Młodzi ludzie biorący w nich udział domagają się dymisji rządu Donalda Tuska, ponieważ taśmy, które nie tak dawno ujrzały światło dzienne są kompromitacją elity rządzącej.

Lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, Marcin Siembida, podkreśla, że młodzi Polacy chcą wykrzyczeć swój sprzeciw. W najbliższym czasie szykują manifestację w Warszawie, która odbędzie się w sobotę (28.06) na Placu Zamkowym.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."