V Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej Sanok 2014

SANOK. Liga Ochrony Przyrody w Sanoku organizuje V Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej Sanok 2014, który odbędzie się w dniu 16 maja 2014 r. w Klubie Górnika w Sanoku przy ul. Grzegorza 2 w godz. 9.00-15.00.

Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk. Przegląd dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (oddział w Krośnie).

Przegląd organizowany będzie w dwóch kategoriach:

- Solista
– Zespół wokalno- instrumentalny

Podzielone na kategorie wiekowe:

- Przedszkola
– Szkoły Podstawowe, klasy od I- III
– Szkoły Podstawowe, klasy od IV- VI
– Szkoły Gimnazjalne
– Szkoły Ponadgimnazjalne

Warunki uczestnictwa:

1. Wykonawcą piosenek może być solista lub zespół wokalno- instrumentalny, w składzie do 4 osób.
2. Wykonawcy przygotowują do przesłuchań konkursowych jedną piosenkę o tematyce związanej z ekologią i ochroną przyrody. Każdy z  wykonawców przynosi ze sobą podkład muzyczny do wykonywanego utworu, na nośniku w postaci płyty CD.
3. Zgłoszenie uczestnictwa do Przeglądu Piosenki należy składać w siedzibie Zarządu Okręgu Bieszczadzkiego LOP w Sanoku, telefonicznie po numerem 134636858 lub za pośrednictwem email: lop.sanok@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 13  maja  2014 r.

Dla laureatów konkursu przewidziane są  nagrody rzeczowe.

źródło: materiały nadesłane

foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."