BIESZCZADY: GOPR uratował dwójkę turystów (ZDJĘCIA)

04-12-2016

BIESZCZADY: W sobotę o godzinie 13.00 bieszczadzka grupa GOPR otrzymała informacje, że dwójka turystów znajdująca się na Szerokim Wierchu w Bieszczadach i nie jest w stanie kontynuować dalej marszu są przemoczeni i zmarznięci.

Zadysponowano ratowników z RSR Ustrzyki Górne i Cisna oraz Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. Zadysponowano ratowników z Ustrzyk Górnych i Cisnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. Po przebadaniu 23 letnia turystka z łagodnymi objawami hipotermii została przetransportowana helikopterem do sanockiego szpitala.

GOPR Bieszczady

Komentarzy: 19 do “BIESZCZADY: GOPR uratował dwójkę turystów (ZDJĘCIA)”

 1. XXX pisze:

  „…że dwójka turystów znajdująca się na Szerokim Wierchu w Bieszczadach i nie jest w stanie kontynuować dalej marszu są przemoczeni i zmarznięci”

  To po chu….tam idziecie ??? Co warszawka w szpilkach zmeczona i dzwoni po taxi ?

  • piotr pisze:

   Po to jest GOPR

  • Alex pisze:

   Po to są góry a by po nich chodzić I uprawiać sport A nie siedzieć przed kompem i namawiać się chorób A GOPR za tą im płacą aby ludzi ratowali przynajmniej części

   • molimoli pisze:

    Kto GOPROWI płaci? PODATNIK a podatnik nie życzy sobie wydawania pieniędzy na ludzi którzy dzwonią po pomoc jak po taksówkę.
    W ten sposób chowamy nieodpowiedzialnych ludzi za takie akcje powinni płacić sami -raz drugi by zapłacił to następni zaczęliby używać mózgu.

  • juliusz cezar pisze:

   ale i ten cytat sam w sobie to majstersztyk językowy!

 2. docia pisze:

  Tak, z naszych podatków utrzymuje się GOPR. Nie zmienia to faktu, że ratownicy często narażają swoje zdrowie i życie żeby pomóc ludziom na szlaku. I tu nie zgadzam się z Alexem – nie trzeba siedzieć przed kompem- można iść na spacer np.do parku. Ale nie pchaj się w góry jeśli nie potrafisz realnie ocenić swoich możliwości. Oszczędzisz kłopotu sobie i innym.

 3. Zabawa w kuciu babkę pisze:

  Powinni za to zapłacić i co najmniej zwrócić koszty lotu i całej akcji.To wtedy dotarł by rozsądek do głowy.Chyba że tato z mama są bogaci za pracę innych i stać ich na to.Za zwyczaj w większości panują wyzyski nie tylko w pracy.

 4. z osiedla pisze:

  czy ten rabarbarski prymityw właściciel czarnej zdezelowalej astry o nr rej RBR 08781 to wie oo tym że furmanki już nie jeżdżą ? i należy się stosować do przepisów ? wsioku ?

  500 zeta 10 pkt za parkowanie na miejscu wyznaczonym dla osoby niepełnosprawnej

  rabarbarze

 5. z osiedla pisze:

  mam fotkę , jak tam stoisz, mam fotkę jak uciekasz prymitywie pewnie na promilach zgłosiłem no policję twoje nieuprawnione zajmowanie miejsca dla niepełnosprawnych

  spotkamy się na Policji

 6. Chryzyp pisze:

  Zlikwidować GOPR bo oni tylko debili ratują.Nikt rozsądny nigdy nie skorzysta z pomocy GOPRU.

 7. maqkli pisze:

  goprowcy mają czas na wszystko nawet na robienie zdjęć podczas akcji zamiast ratować to się bawią szkoda gadać

 8. igorw24 pisze:

  oni filmują bo mają kamery na kaskach a to są screeny z filmu – filmowanie akurat nikomu w niczym nie przeszkadza !

 9. Są potrzebni powinni za opłatą ! pisze:

  Dostają medale są hołubieni, odwiedzani przez prezydenta i co nic nie dostają? o czym większość nie wie, znam wielu ochotników w pogoni za kimś lub za czymś.Wielu ma manie i fobię poszukiwania. Wędrowanie to nie choroba a osobisty relaks za głupotę i nie wiedzę winno się płacić.A co ! helikopter,szpital,lekarze, karetki to też w czynie społecznym?.Niech się najpierw solidnie zabezpieczy i ubezpieczy to można gdzieś żądać zwrotu za takiego |ułoma| a bohaterstwem niech tym ratownikom pozostanie chwała za narażanie nie zawsze! własnego życia dla dobra ogółu.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.