Halowe zawody o Puchar Burmistrza i halowe Mistrzostwa Okręgu (ZDJĘCIA)

5 marca 2016 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Humniskach odbyły się XVI Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa i III Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego.

W zawodach uczestniczyło 97 łuczników z 8 klubów podkarpackich. W zawodach tych wystartowali łucznicy ŁKS Sagit Humniska i UKS Górnik Humniska.

Za osiągnięte wyniki zostały wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepkę.

W  poszczególnych kategoriach nasi łucznicy zajęli następujące miejsca.

W kategorii dziecko:

Ryba Oliwia (Górnik Humniska) zajęła 2 miejsce wynikiem 304 pkt.
Bor Szymon (Sagit Humniska) zajął 5 miejsce, Woś Patryk (Sagit)-  6 miejsce, Moroń Jan (Sagit)  – 9 miejsce.

W kategorii dziecko starsze:

Michał Hordij (Sagit) zajął 5 miejsce,
Mazur Aleksandra (Górnik Humniska) zajęła 8 miejsce, Karolina Konieczko (Górnik) zajęła  9 miejsce.

Kamil Kędra zajął 11 miejsce.

O Mistrzostwie Okręgu Rzeszowskiego decydowały pojedynki, w których walczyło po 8 zawodników z każdej kategorii oprócz dzieci. Medale zostały ufundowane przez Okręgowy Związek Łuczniczy w Rzeszowie.

Ewa Janocha zajęła 3 miejsce,
Emilia Chudzikiewicz zajęła 4 miejsce,
Martyna Miciak zajęła 5 miejsce.

W kategorii kadetka/kadet ( Junior Młodszy):

1 miejsce i tytuł halowego Mistrza Okręgu zdobyła WIKTORIA TOCZEK,
4 miejsce zdobyła Patrycja Piotrowska
Kacper Kij zajął 4 miejsce, 5 miejsce zdobył Konrad Kij i 6 miejsce Kędra Kamil.

W kategorii OPEN:

1 miejsce i tytuł Halowego Mistrza Okręgu zdobyła AGATA  RYBA,
2 miejsce i tytuł Halowego Wicemistrza Okręgu wywalczył MATEUSZ RYBA.

Zdobycie czołowych miejsc  przez zawodników Sagit Humniska świadczą o doskonałej formie i wysokich umiejętnościach łuczników.
Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, PBS Brzozów, firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, PZU Życie Rzeszów , Gustek Trans,  Cukiernia Wacława Bieńczak  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.