O pracy zarządu powiatu sanockiego w sprawozdaniu starosty (FILM)

16-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. Podczas XXXVI sesji Rady Powiatu Sanockiego sprawozdanie z działalności pomiędzy sesjami składał starosta Roman Konieczny. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 11 do “O pracy zarządu powiatu sanockiego w sprawozdaniu starosty (FILM)”

 1. gren pisze:

  Panie Strosto, to naprawdę szkoda, że teraz przyszedł czas oszczędzania i zaciskania pasa. Ktoś doprowadził do tej sytuacji. Trzymam za was kciuki.

  • adam pisze:

   @gren Trzymaj, trzymaj te kciuki bo tyle tylko potraficie. Albo zwalać na Tuska albo na Niżnika. Macie władzę ale nie umiecie rządzić. A to zwalenie to wielka nuda, już naprawdę nikogo nie bawi.

   • @adam i sPOlka pisze:

    Tys durny czy tylko po-MATOL???? Twoje „argumenty ” juz dawno przestaly nas bawic!
    SPADAJ!

  • NIC ..... NORMALNIE ......NIC ! MNIEJ NIŻ ZERO ! Już winy nie ma na kogo zrzucić. Już argumentów brakuje. Gęba frazesów pełna i wszystko wokół się psuje. Na PIS już nigdy nie zagłosuje. pisze:

   NIC ….. NORMALNIE ……NIC ! MNIEJ NIŻ ZERO ! Już winy nie ma na kogo zrzucić. Już argumentów brakuje. Gęba frazesów pełna i wszystko wokół się psuje. Na PIS już nigdy nie zagłosuje.

 2. koMOnisci pisze:

  Spokojnie!

  W Końcu Konieczny na ostatniej sesji mówił, że tylko w jednej kadencji nie był radnym, a tak od początku 2 razy był w zarządzie, a teraz starostą.

  Zaciska pasa po swoich rządach i czy faktycznie Konieczny jest dobrym wyborem na stanowisko starosty? Powinien wrócić na emeryturę i psuć dłużej powiatu!

 3. Czy to skutek, czy przyczyna pisze:

  Za niedługo trzecia wiosna jak ten pan rządzi. Udaje, że mu się coś udaje. Wiersz stary tylko na usta się ciśnie.
  „Płacze dzieciak, wyje psina,
  Gdzieś ktoś kogoś czymś zarzyna –
  Jaki powód, czyja wina,
  Czy to skutek, czy przyczyna
  Tylko urżnąć się na chrzcinach
  l wziąć zwiać do Zarszyna”

 4. prawda pisze:

  Niestety prawda jest taka, że jest to najgorszy Zarząd w historii powiatu. Bez koncepcji, bez wizji, bez wiedzy i umiejętności. Tylko narzekanie im dobrze wychodzi, ale to już nie wystarczy, to zdarta płyta …. szkoda tylko szpitala, szkoda szkół, szkoda niewykorzystanych szans na rozwój ….

 5. @prawda pisze:

  Jedynie narzekac po-traficie malkontenty z ciemnogrodu, bo od siebie juz dawno przestaliscie wymagac kultury i oglady – teraz tylko plucie wam po-zostalo.

 6. południe wg PiS pisze:

  @ @prawda idź zjedz psa …

 7. Kris pisze:

  Nic nie zrozumiałem.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.