Pełne uroku, jesienne zachody słońca. Porcja kolejnych fotografii nadesłanych przez naszych Czytelników (ZDJĘCIA)

07-12-2017

SANOK / PODKARPACIE. Po raz kolejny publikujemy porcję zdjęć nadesłanych przez naszych Czytelników. Tym razem tematyka fotografii to zachody słońca. 

Trzy ujęcia zachodzącego słońca nad Jeziorem Solińskim, fotografie wykonano 1 grudnia.

Zdjęcie zostało wykonane na skrzyżowaniu ul.Mickiewicza i ul.Królowej Bony.

- Miałem tak mało czasu,a widok taki piękny – pisze Andrzej Sternik, autor zdjęcia

20170711_184436

 

Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 3 do “Pełne uroku, jesienne zachody słońca. Porcja kolejnych fotografii nadesłanych przez naszych Czytelników (ZDJĘCIA)”

  1. chodze na roraty pisze:

    szkoda ze inne parafie nie biorą przykładu od franciszkanów

  2. Autor_widmo. pisze:

    „piękny” chemtrails na pierwszym zdjęciu. Żałosne jest to jak naiwne i ogłupione jest nasze społeczeństwo. Ludzie łykają to co im pokażą w „Tieefałen” i innych stacjach służących do manipulacji.

  3. XXX pisze:

    Sliczne fotosy,no kur….na konkurs.Jak mozna publikowac taką amatorkę ?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.