Trzech zawodników Esanok.pl Wilków wzięło udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski (ZDJĘCIA)

10-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. Trzech zawodników Esanok.pl Wilków, po raz pierwszy w historii sanockiego unihokeja, brało udział w konsultacjach reprezentacji Polski, które zorganizowano w ubiegły weekend w Katowicach. Unihokeistów na zgrupowanie zaproszono na zasadzie powołań i tego zaszczytu dostąpili: Jakub Sujkowski, Radosław Bomba i Tomasz Sokołowski.

W ramach trzech dni konsultacji przeprowadzono cztery treningi, podczas których trener Jan Holovka i jego asystent Libor Hrček mieli okazję przyjrzeć się grupie 33 unihokeistów z 14 klubów polskiej ekstraligi.

Już podczas pierwszego treningu naszym zawodnikom udało się strzelić kilka bramek, zanotować asystę, czy też zaznaczyć swoją obecność na boisku innymi udanymi zagraniami. We wszystkich treningach uczestniczyli Radosław Bomba i Jakub Sujkowski. Niestety, pod koniec pierwszych zajęć, skręcenia stawu skokowego doznał Tomasz Sokołowski. Po wizycie w jednym z katowickich szpitali okazało się, że to koniec zgrupowania dla kapitana Wilków.

To, czy któryś z sanoczan znalazł uznanie w oczach trenerów reprezentacji Polski okaże się w najbliższych miesiącach. Pewne jest natomiast, że sanoczanie zdobyli bezcenne doświadczenia, które z pewnością pomogą im w kolejnych latach gry.

Wszystkim zawodnikom Wilków, którzy otrzymali szansę lub dostaną powołanie w przyszłości, życzymy spełnienia marzeń, czyli założenia koszulki z orzełkiem na piersi!

1

Od lewej: Jakub Sujkowski, Radosław Bomba i Tomasz Sokołowski

źródło: Esanok.pl Wilki Sanok / Facebook.com

Foto: Tomasz Sowa, Tomasz Maśnica (zdjęcia z Katowic)

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 2 do “Trzech zawodników Esanok.pl Wilków wzięło udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski (ZDJĘCIA)”

  1. Unihokej w Sanoku pisze:

    Gratulacje! Jestem pewna, że w kolejnych sezonach na takie zgrupowania zostaną powołani kolejni zawodnicy Wilków :)

  2. Zielu pisze:

    Może autor też zauważy, że w konsultacjach wziął udział SANOCZANIN grający w TKKF PIONIER TYCHY Pan MICHAŁ KARSKI. Może i sport niszowy ale dużo nie kosztuje aby przeanalizować listę 42 powołanych osób.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.