UNIHOKEJ: Esanok.pl Wilki siódmą drużyną w Polsce. W meczu kończącym sezon sanoczanie pokonali Killers Kraków 5:3 (ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

02-04-2017

SANOK / PODKARPACIE. Zwycięstwem 5:3 nad Multi 75 Killers Kraków 5:3 zakończyli sezon unihokeiści Esanok.pl Wilki Sanok, zajmując ostatecznie 7. miejsce w Salming Ekstralidze Mężczyzn. To duży sukces beniaminka rozgrywek.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Wilków Sanok w sezonie 2016/2017

esanok1

Esanok.pl Wilki Sanok – Multi 75 Killers Kraków 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)

Bramki dla Sanoka: D. Popek, Sujkowski, Brukwicki, Nazarkiewicz, Leś.

Najlepszym zawodnikiem w ekipie z Sanoka wybrano Piotra Sokołowskiego.

Wilki: Ka. Kocur, Kopeć – Leś, Rudy, D. Popek, P. Sokołowski, Bomba; Struzik, Sołowski, Sujkowski, Nazarkiewicz, Brukwicki; Stubenvoll-Hański, Januszczak.

Wkrótce materiał filmowy z najciekawszymi akcjami spotkania i pomeczowymi wypowiedziami.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ SPOTKANIA

Foto: Tomasz Sowa

Komentarzy: 8 do “UNIHOKEJ: Esanok.pl Wilki siódmą drużyną w Polsce. W meczu kończącym sezon sanoczanie pokonali Killers Kraków 5:3 (ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)”

 1. Paulina pisze:

  Wielkie gratulacje panowie

 2. Sanoczanin pisze:

  proszę bez wielkiej kasy i zacieżnej armii najemników 7 miejsce w Polsce. Gratulacje

 3. Eleonora pisze:

  Gratuluje wszystkim którzy przyczynili się do powstania tej drużyny. Widać można grać na najwyższym poziomie bez zaciągu. Mam nadzieję że działaczom tego klubu nie zabraknie determinacji i po korektach będziemy mieć medal dla Sanoka w przyszłym sezonie.Brawo Wilki!!!!!!!!

 4. 9x pisze:

  Ja jakoś nie bardzo wam gratuluje bo niby czego ? 7 miejsca ? Faktycznie jest sie z czego cieszy.Najlepsze jest fotka jak jeden z kibicow ziewa.I ja robie to samo.Pierwsza trojka oki ale 7 ? Litosci

 5. Sanoczkin pisze:

  9x won :)

 6. Wandek pisze:

  Jako normalny mieszkaniec tego miasta i były sportowiec szczerze Wam gratuluje. Widzę, że ktoś próbuje umniejszyć wasz sukces komentarzami tutaj, ale nie przejmujcie się tym. Zawsze kiedy robi się coś ważnego, znajdą się „hejterzy”. Tak trzymać i do boju w przyszłym sezonie!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.