WIERCHY SANOK: „Ten stadion będzie żył i służył wszystkim grupom sportowców i nie tylko”. Obiekt po pierwszym etapie prac (FILM, ZDJĘCIA)

30-08-2017

SANOK / PODKARPACIE. Pierwszy etap prac na stadionie Wierchy już za nami. Dzisiaj uroczyście podsumowano tę część inwestycji podczas konferencji. Obiekt nie tylko posłuży sanockim sportowcom, ale także młodzieży uczęszczającej do naszych szkół. Dumą napawa także fakt, że już niedługo dookoła murawy pojawi się także bieżnia i cała infrastruktura związana ze stadionem lekkoatletycznym.

Foto: Tomasz Sowa


Komentarzy: 64 do “WIERCHY SANOK: „Ten stadion będzie żył i służył wszystkim grupom sportowców i nie tylko”. Obiekt po pierwszym etapie prac (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. RSA pisze:

  Super! Brawo dla obecnej ekipy rządzącej w Sanoku!

  • Roman pisze:

   Wierchy ożyły. Pióro obiecał i słowa dotrzymał.

   • Obserwator pisze:

    Jak zrobią całość to będzie super

   • @obserwator pisze:

    Zobaczymy czy zrobią. Sanoczanie już nie chcą obiecywania tylko działania!

   • Sanoczanin pisze:

    Obiecującego pięknie już nie ma!
    Pióro już chyba przekonał Sanoczan że potrafi działać. Baseny też się już budują :)

   • Mike pisze:

    Mozecie byc spokojni.W przyszlym roku Wierchy bedą w calości ukończone.

   • Andrzej pisze:

    Najlepsze inwestycje od 2 lat dla społeczeństwa ruszają na MOSiRze. Panie Burmistrzu, Panie Dyrektorze Matuszewski duży Szacun za realizację projektu

   • Czapki z głów pisze:

    Mając takiego dyrektora jestem spokojny o finisz stadionu. Panie Burmistrzu dobra decyzja z ożywieniem Wierchow

   • Halo, halo pisze:

    Macie ludzi za idiotów? Kto pisze te komentarze?

   • Andrzej pisze:

    Jestem długo mieszkańcem Sanoka, pamiętam, rożnych dyrektorów tych lepszych i tych słabszych na MOSiRze, ale obecny konkurencję zostawił daleko w tyle. Gratulacje Dyrektor, wykorzystaj to wsparcie jakie masz z miasta i z ministerstwa rób jak najwięcej inwestycji sportowych, zostanie dla pokoleń, sanoczanie na to zasługują.

  • Czesław pisze:

   Niezła obsada; Marszałek, Prezesi polskich związków, Posłowie, Senatorowie, no no no wszytko dla lansu

   • wojt@ pisze:

    Bardzo dobra obsada. Super ze byli. Widac ze dzialaja razem. Zaden lans. Super. Brao burmistrz i dyrektor.

  • Polityczna BŁAZENADA !. pisze:

   Mszę św. trzeba zamówić za wybitnego burmistrza i kierownika MOSiRu.

  • zet pisze:

   Tak tak,super.Jeszcze trzeba wziąć puszkę farby i pomalować dworzec autobusowy i też będzie podobny efekt końcowy na miarę naszego miasta.

 2. Do @--->------- pisze:

  Piotrze, where are you? Tak schudłeś że Cię nie widać na zdjęciach?

 3. Wyborca pisze:

  Takich ludzi jak Pióro, Matuszewski czy Uruski trzeba do roboty co robią coś dobrego dla miasta i zapieprzają od inwestycji do inwestycji

 4. Adam pisze:

  Gdzie tartan sie pytam!

 5. tor pisze:

  No i gra muzyka.

 6. Bolek pisze:

  Brawo dyrektor,brawo burmistrz.Uruskiego w te sukcesy nie mieszajcie,bo co on niby zrobil w tej kwestii???Nie jest tak,ze kazda inwestycja w miescie to jego zasluga.

 7. sklepowicz pisze:

  A miało być tak pięknie, miałem w tym miejscu za klika lat kupować kiełbasę z przeceny i piwo z Bawarii. A tu jakieś bieżnie, oświetlenia, kto to widział takie bzdury? I gdzie ja teraz kupie śmietanę 18%?

 8. do Bolka pisze:

  A skad kasa ? Z ministerstwa sporu i z miasta wiec glupoty piszesz. Odkad jest posel kasa z Warszawy trafia do Sanoka.

 9. BRAWORADNI pisze:

  I chyba dobrze się stało, że dzięki radnym i władzy PISu, poprzednia ekipa nie potrafiła sprzedać Wierchy pod budowę GALERII, nie udało się przepłacić 1200.000 złotych za Strużowską. Gdyby nie kilku radnych, dzisiaj nie byłoby okazji do świętowania!. brawo radni ci co głosowali za zamianą stadionową!!!!!!!!!!!! Brakowało na tych uroczystościach byłego redaktora i byłego burmistrza.. szkoda że nie przybyli…

  • Anonim pisze:

   Ogromnie żałuję, ale obecny burmistrz nie ma w zwyczaju zapraszać mnie na uroczystości. Widać, albo nie dba o promocję, albo też boi się, że moje komentarze czy relacje nie będą w stylu, jakim uracza go większość lokalnych mediów. W tym przypadku na pewno wyraziłbym zdziwienie, że uroczyście obchodzi się realizację poszczególnych etapów inwestycji, a nie jak w normalnym świecie ich zakończenie. No cóż, wybory coraz bliżej, trzeba pracować nad przyszłym ich wynikiem. Jeśli jednak przyszłoby panu burmistrzowi do głowy uczcić np. położenie pierwszych 100 metrów tartanowej bieżni (potem 200, 300 i 400), potem budowę skoczni i rzutni itd. jestem gotowy poświęcić swój cenny czas i uczestniczyć w tej fecie. Warto zaryzykować, namawiam!

 10. sportowiec pisze:

  a czy wie ktoś, po jaką cholerę zaproszono tych radnych, którzy byli za zamianą stadionową i chcieli pozbyć się WIERCHÓW?.. żal na nich patrzeć jak siedzą i jakie mają smutne, niepocieszone miny! jak widać dla pokazu i poklasku człowiek jest w stanie zrobić wszystko… no chyba że się mylę

 11. ~Sport pisze:

  Hahaha – garnek przygaduje garnkowi .

 12. Czapki z głów pisze:

  Oglądałem film o Wierchach, kawał dobrej roboty i budowlanej i tej zza aparatu.

 13. ala pisze:

  wszystko ok,ale kiedy położniczy w szpitalu

 14. Marian Struś pisze:

  Przepraszam, że nie wpisałem swego nazwiska przy wcześniejszej wypowiedzi i wyszło na to, że chcę pozostać anonimowy. To nieprawda! A co do Wierchów, osobiście byłem zwolennikiem budowy nowoczesnego stadionu przy ul. Stróżowskiej, gdzie jest kilka hektarów na kompleks boisk piłkarskich i parkingi. Wierchy przy takim zakresie remontu, na jaki się zdecydowano, nigdy sportową perłą nie będą. Miasto po prostu wrosło w ten obiekt i jest on zbyt ciasny, aby wszystko na nim pomieścić. Ale skoro na wstępie odrzucono pomysł na budowę stadionu przy Stróżowskiej, wiadomo było, że Wierchy trzeba ucywilizować. Dobrze więc się stało, że podjęto się tego zadania, choć moim skromnym zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby piękny, nowoczesny obiekt na Posadzie.

  • @Marian pisze:

   Marian odpuść już chłopie, Burmistrz zakończył pierwszy etap remontu trybuny głównej w ramach dwóch projektów. Każdy normalny człowiek wie, że jeśli kończysz jakiś etap to możesz się nim pochwalić w tym przypadku zakończyli dwa projekty. Trzeci projekt dotyczy bieżni i chwała im za to że zdobyli kolejną kasę. A jeśli chodzi o Strozowska to pamiętam sam wykup ziemi kosztował blisko 4 mln, a gdzie budynek i pozostała inwestycja. Wierchy są w centrum miasta i zawsze będą częściej odwiedzanie niż obrzeża, które proponujesz. Słyszałem o różnych propozycjach poprzedniej władzy budowy stadionu i nic z Tego nie wyszło, także uszanuj ludzi którzy wkoncu zrobili coś dla mieszkańców miasta.

   • Daj spokój ! pisze:

    Po co ty się odnosisz do popapranego debila jego wypociny nic nie znaczą on ma uciechę z tego ,że ktoś odpowiada na jego wyrocznie.

   • do @Marian pisze:

    W pełni popieram Twoją wypowiedź.Skoro Stadion Stali był taki rewelacyjny to dlaczego poprzednie władze miasta ,burmistrz i radni sprzedali go pod market .Wtedy tygodnik pisał, że to ruiny, które nie warto remontować.Dzisiaj placz ,bo nie ma stadionu.

   • Idol pisze:

    Marian masz 100% racji wystarczy porównać jak został wyremontowany stary obiekt stali na steozowskiej a jaka kosmetykę wykonano na wierchach. To kosmetyka. I niesmaczne jest ze w gazecie jedynej właściwej trwa niekończąca się propaganda dwoch osób….

   • Czesław pisze:

    @ Idol ty rzem z Marianem żale przelewasz, to idź na Stróżowska i zobaczysz ile gość tam władował kasy prywatnej

 15. JORG pisze:

  Co by tu jeszcze otworzyć aby ludziom żyło się lepiej i dostatniej?

 16. @MARIAN pisze:

  odpowiadajac Marianowi, dla kompletnej informacji warto dodać, że chciano wydac za stadion przy strózowskiej 3.200.000 a stadion wartował i później poszedł za 2.000.000 złotych. Rozumię więc rozgoryczenie Pana Mariana i innych inżynierów planowanej kombinacji finansowej którą miasto miało przeprowadzić… szkoda wam?.. bo mnie nie!
  WIERCHY były, są i będą dla sanockiej młodzieży..Już nikt i nic to nie zmieni, nawet jak powróci to co było przez 12 lat…. haha

 17. kris.art pisze:

  fotoreporter się popisał, 40 zdjęć z czego naciągane dwa stadionu, a reszta to jakieś nieznane twarze jedne i te same – gratulacje. Artykuł dotyczy STADIONU więc pasowało by jakieś zdjęcie tego stadionu zamieścić…

  • Mama Alanka i Dżesiki pisze:

   Czytaj młocie ze zrozumieniem. Cytat: Dzisiaj uroczyście podsumowano tę część inwestycji podczas konferencji.

   • @mama..... pisze:

    Jak tam hemoroidy w nie-po-dmytej doooopie?

   • kris.art pisze:

    Twoja wypowiedź świadczy, że masz kompleksy i musisz od pierwszego zdania kogoś obrazić bo to prawdopodobnie podnosi Twoją samoocenę – mam dobrą wiadomość, słyszałem, że można to leczyć. Co do artykułu, mowa jest o Stadionie Wierchy, więc zdjęcie stadionu było by chyba na miejscu…

  • Haha pisze:

   kris art, jakiś niespełniony artysta mniemam…..

  • XXX pisze:

   Jest film na youtubie z calego remontu.Wpisz sobie „Wierchy 2017″

 18. Monika pisze:

  A potem umrą te wierchy jak lodowisko.Wybory coraz bliżej to trzeba się pokazać .mój głos trafi na pewno gdzieś indziej

 19. mówię jak jest pisze:

  Za dużo jadu i nienawiści po obydwu stronach. Moim zdaniem to dobrze, że stadion WIERCHY istnieje i jest modernizowany. Od „zawsze” służył mieszkańcom i jest zlokalizowany na największym osiedlu Sanoka (ponad 10 000 mieszkańców). Cokolwiek dobrego dzieje się w mieście (niezależnie jaka ekipa rządzi) to dobrze dla mieszkańców. Dobrze, że mamy „swoich” posłów bo na tym korzystają mieszkańcy.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.