Zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu

27-09-2017

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku drogowego w Zagórzu. Kierujący stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Ranne zostały trzy osoby.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 20, w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem, 25-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, wjeżdżając w zakręt, zauważył na poboczu sarnę. 25-latek zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Do wypadku przyczyniła się również nadmierna prędkość. Obrażeń doznali kierujący oraz dwóch pasażerów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Policja po raz kolejny przypomina, że na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża. Zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i zachować szczególną ostrożność. Pamiętajmy również, że niektóre miejsca są oznaczone znakami ostrzegającymi przed zwierzyną leśną. W tych rejonach kierujący musi zwiększyć czujność.

303-141315

KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie na Malinkach. Trzy osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 13 do “Zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu”

 1. Menek pisze:

  Gówniarz, zabrać mu prawko

 2. radomatu pisze:

  kogo obchodzą te wypadki tutaj? w czasach gdy pod każdym domem po 3, 4 auta stoją niedługo każdy news na esanok to będzie wypadek, stłuczka, kolizja, dachowanie. Aha, i jeszcze glupie zdjecia z parkowania..

 3. Doktor g pisze:

  Co nie pasują wam artykuły na esanok to po co je matoły czytacie.

 4. R67 pisze:

  Mi tam pasują bo lubie się pośmiać z pijanych rabarbarów czy z durnych pisiorów.

  • hm pisze:

   myśle kolego ze nie ma co sie smiac bo ciebie tez taka sytuacja na drodze moze spotkac wiec najpierw pomysl i zastanów się co piszesz a potem pisz

 5. Ciarka ze strachu pisze:

  Co robiła na poboczu sarna na ul. Bieszczadzkiej.Na zdjęciu z na przeciwka widzę policjanta we mgle a na jego widok trzeba ostro hamować.Straszą mową, czynem i wyrokami w każdym przypadku ze szczytu górnej pułki paragrafu.

 6. insp.............. pisze:

  Ludzie RBR RLSA RBI RSA ja mieszkam w sanoku i widze kulture kierowców rbi rba itp.Prosze nie obrażac ludzi

  • hedon pisze:

   Deptać w spód hamulec na zakręcie. Brawo. Czego się spodziewał jak nie rowu, że przeleci nad sarenką

  • FUEL pisze:

   rba nie kojarzę ale za to rsa bardzo dobrze i jak widzę niekiedy to co wyprawiają cudaki z tą tablicą rejestracyjną można określić jednym słowem – żenada…

 7. Przychylny ludowi pisze:

  Internauto regionalny i brukowy ziemia Jasielsko -Sanocka właściwa i wydajna,pszeniczno buraczana więc i o dorodnego buraka nie trudno w całym regionie i nie ma tu żadnej różnicy do podziału.Oprócz twojej wiedzy z geografii.

 8. Dzidzia pisze:

  RBR i wszystko jasne :D

 9. TZ pisze:

  Nie wiem czy RBR czy RLS czy RBI czy RSA. Mieszkam w Zagórzu i wiem że na tym odcinku w większości przypadków rowy zliczają „obcy” kierowcy.
  Naprawdę jadąc na tym odcinku zgodnie z przepisami, z dopuszczalną prędkością (nie mówię o gołoledzi w zimie) każdy bezpiecznie dotrze do celu.
  Mentalność Polaka jest inna i dlatego te wszystkie dachowania i kolizje, a później wypociny w internecie że droga źle wyprofilowana że światła w Zagórzu zbyt wcześnie są wyłączane i inne dziwne tłumaczenia.
  Noga z gazu

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.