REKLAMA
REKLAMA

Funklore DeeJay w Pani K

SANOK. ZIMA W MIEŚCIE –  akcja, która ma na celu urozmaicenie zimowego czasu. Odbyły się już  trzy koncerty, warsztat Tai Chi oraz imprezy  Kolektywu Soul Service. Przed nami w kolejne zimowe miesiące następne koncerty, imprezy i wystawy…  W najbliższym czasie z okazji  Nowego Roku  wystąpi  Funklore DeeJay.

Tomek to digger, muzyk, producent, promotor. Główny Dj na imprezach towarzyszących Festiwalowi Kultury Żydowskiej w Krakowie. Założyciel kolektywu DJ’skiego ESTROPICAL. Organizator Krakowskiego festiwalu filmów dokumentalnych „Muzyka i Świat” oraz niezliczonej ilości mniejszych lokalnych imprez. Pasjonat muzyki bałkańskiej, tropikalnej, swingu, funku, afrobeat’u i wszystkich gatunków z pogranicza – zarówno czasu jak i przestrzeni. W jego setach tradycja spotyka się z nowoczesnością, tropikalne bity płynnie mieszają się z bałkańskimi motywami aby porwać wszystkich szalenie tanecznym groove’em.

Klub Pani K
ul. II Pułku Podhalańców 1,
tel.: 691 523 743
dj’s new year party
elektronika – Funklore DeeJay
Balkan /Klezmer / Tropical / Folkstep/ Latino
15.01.2011, sobota, godz.21.00

wstęp:  5 zł

13-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)