REKLAMA
REKLAMA

Odliczanie rozpoczęte! Juwenalia coraz bliżej! Finał w Sanoku

SANOK. Zbliża się czas, na który z niecierpliwością czeka wielu młodych ludzi: Juwenalia, wielkie święto wszystkich studentów. Jest ono organizowane w Sanoku regularnie od 2003 roku. Początki były skromne, pierwsze sanockie Juwenalia to była jednodniowa impreza w klubie.

Z czasem Juwenalia stały się jedną z największych corocznych imprez rozrywkowych w mieście.

W tym roku z pompą
W obecnym roku akademickim Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku  przypadł zaszczyt organizowania finału I Podkarpackich Juwenaliów, których pomysłodawczynią jest Przewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego Teresa Kubas-Hul. Oznacza to, że w stosunku do poprzednich lat ranga i rozmach organizacyjny imprezy są znacznie większe. Daje to możliwość zorganizowania bardzo interesujących koncertów i jeszcze ciekawszych niż zwykle atrakcji. Ponadto w Juwenaliach wezmą udział przedstawiciele władz, burmistrzowie, rektorzy uczelni wyższych, samorządy studenckie oraz studenci z całego Podkarpacia.

Co czeka studentów?
W dniach od 12 do 14 maja studenci i mieszkańcy Sanoka mogą spodziewać się następujących wydarzeń: rozpoczynającego Juwenalia uroczystego pochodu studentów zwanego żakinadą, wielu imprez klubowych, interesujących warsztatów dla chcących rozwijać swoje zainteresowania. Finałem I Podkarpackich Juwenaliów 14 maja będzie koncert gwiazdy wielkiego formatu. A to tylko niektóre atrakcje przewidziane na czas tegorocznego święta żaków. Z niecierpliwością czekamy na ostateczny plan imprezy!

Finał I Podkarpackich Juwenaliów odbędzie się w Sanoku!

28-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)