Złoto i brąz dla Sanoka!

W dniu 4.03.2011 w Żurawicy odbył się Finał Wojewódzki Unihokeja chłopców. Po ubiegłorocznym zdobyciu przez drużynę Gimnazjum nr 1 w Sanoku wicemistrzostwa województwa podkarpackiego

, tym razem zawodnicy G-1 po raz czwarty zdobyli najwyższy tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego Unihokeju w kategorii chłopców.

Po zaciętych, agresywnych, ambitnych, a w niektórych dramatycznych meczach zespół G-1 uzyskał następujące wyniki:
Mecze grupowe:
G-1 Sanok – G-5 Przemyśl – 4:0
G-1 Sanok – G-Brzeźnica – 2:0

Po meczach grupowych drużyna G-1 uplasowała się na I miejscu. Rozgrywki odbywały się ponadto w dwóch innych grupach, z których zespoły z pierwszych miejsc awansowały do dalszej rundy, zaś drużyny z II miejsca walczyły w barażach o awans do grupy finałowej.

W finale rywalizowały cztery drużyny, walcząc w systemie „każdy z każdym”.
Wyniki G-1:
G-1 S-k – G-Żurawica – 1:1
G-1 S-k – G-Pławo – 3:0
G-1 S-k – G-3 Sanok – 1:1

Po tej fazie rozgrywek zespół z G-1 uzyskał 4 punkty które dały awans na pierwsze miejsce, drużyna uzyskała Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego.

Warto dodać, że w turnieju wzięła również udział reprezentacja Gimnazjum nr 3 z Sanoka, której chłopcy wywalczyli trzecie miejsce.