REKLAMA
REKLAMA

Zobacz Zalew Soliński na żywo w internecie

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Grupa Serwisów Internetowych p24.pl (eSanok.pl, Podkarpacie24.pl czy Bieszczady24.pl), przeszła znaczącą transformację. Otwierając się na nowe perspektywy doprowadziliśmy do poszerzenia świadczonych usług oraz do przekształcenia się w nową markę, mianowicie w obsługa-medialna.pl

Nowa nazwa naszej grupy podkreśla szeroki zakres usług medialnych, które świadczymy:

Jednak nie zapominamy o naszej pierwotnej misji nadal naszym priorytetem jest promocja lokalnych inicjatyw, dużych i małych przedsięwzięć a także przedsiębiorstw, zwłaszcza tych z sektora turystycznego.

Zobacz Zalew Soliński na żywo w internecie

Zobacz: www.bieszczady24.pl/kamera-solina/


Zobacz: www.bieszczady24.pl/kamera-solina/

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju kamerę online, która została umiejscowiona na Zaporze w Solinie. Chcielibyśmy aby był to nasz wkład w promocję regionu, który przyniesie Bieszczadom wiele profitów, stając się podstawowym źródłem informacji turystycznej (prognoza pogody, warunki do żeglugi). Natomiast już teraz rozważamy kwestie wzbogacenia naszej oferty o stacje meteorologiczną, która będzie dostarczała najaktualniejsze informacje na temat warunków atmosferycznych panujących nad Zalewem Solińskim.

Realizacja projektu związanego z umieszczeniem kamery na Zaporze w Solinie nie byłaby możliwa do realizacji bez pomocy Józefa Folcika, Dyrektora PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział w Solinie.

Zapraszamy do zapoznania się z nową witryną naszej firmy obsluga-medialna.pl
oraz zachęcamy do odwiedzin Zalewu Solińskiego poprzez kamerę online www.bieszczady24.pl/kamera-solina/

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy wspierają nasze działania a przede wszystkim Państwu że jesteście już tyle lat z nami.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Obsługa-Medialna.pl

16-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)