REKLAMA

4,11 promila w organizmie poszukiwanego listem gończym!

MYCZKOWCE. Funkcjonariusze policji udzielali pomocy nietrzeźwemu mężczyźnie, który leżał pod świetlicą wiejską w Myczkowcach. 28-latek był tak pijany, że najpierw trafił do szpitala, stamtąd zaś do izby wytrzeźwień. Okazało się, że był poszukiwany.

Wczoraj około godziny 20.30 osoba zgłaszająca poinformowała dyżurnego leskiej Policji, że w Myczkowcach pod świetlicą wiejską leży nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci na miejscu znaleźli 28-letniego mieszkańca tej miejscowości, z którym nie można było nawiązać żadnego kontaktu ze względu na stan upojenia alkoholowego. Po udzieleniu pomocy przedmedycznej karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala, a potem do izby wytrzeźwień, gdzie przebywa do chwili obecnej. 28-latek miał miał w organizmie 4,11 promila alkoholu.

Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Aż do wczoraj ukrywał się przed policjantami, gdyż czeka go realizacja wyroku skazującego na 2 lata pozbawienia wolności.

KPP Lesko

10-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.