REKLAMA
REKLAMA

TARNAWA GÓRNA: Napadł na 15 – latkę

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Wracająca ze sklepu 15 – letnia dziewczyna została zaatakowana przez 32 – letniego mężczyznę, który po przewróceniu swojej ofiary, zatykał jej usta i nos. Na szczęście, zareagowali świadkowie zdarzenia, którzy doprowadzili do zatrzymania napastnika.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, około godz. 18. w Tarnawie Górnej. 15-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wracała ze sklepu do domu. W pewnym momencie została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Sprawca przewrócił dziewczynę na ziemię i przytrzymywał, zatykając jej usta i nos.

Na szczęście w tym czasie drogą przechodzili ludzie i zaczęli krzyczeć, aby mężczyzna zostawił dziewczynę w spokoju. W pewnym momencie ofiara wyrwała się napastnikowi i uciekła. Sprawca również zaczął uciekać, jednak został ujęty przez dwóch mieszkańców tej miejscowości i przytrzymany do czasu przyjazdu Policji.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika, którym okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu leskiego. Mężczyzna był już wcześniej karany, wobec tego uzasadnione było zastosowanie środków zapobiegawczych.

Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty policyjnym dozorem. Ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

źródło: KPP Sanok

14-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)