REKLAMA
REKLAMA

PIĘKNA W CHOROBIE

BRZOZÓW. 8 marca 2012 r. w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w Brzozowie obyła się akcja „Piękna w chorobie” zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „SANITAS”. Przygotowana została specjalnie z myślą o kobietach zmagających się z chorobą nowotworową.

Mottem przewodnim spotkania były słowa Katarzyny Nosowskiej:
„Kobieta jest organizmem ultradoskonałym, potrafi regenerować się po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach… przetrwa wszystko”

Pacjentki przybyłe na spotkanie korzystały m.in. z porad psychologa –Kingi Midzio dietetyczki – Patrycji Niemiec-Stasickiej, oraz pokazu peruk przygotowanego przez Łukasza Dydka i Ireneusza Harbuza. Bardzo chętnie i z entuzjazmem poddawały się przyjemnościom  jak:  malowanie i czesanie przez dziewczyny z Niepublicznej Szkoły Policealnej w Sanoku. Rozlosowano liczne upominki a Dyrektor Dariusz Sawka każdej z Pań wręczył kwiaty.

– Wierzymy że Akcja „Piękna w chorobie” dodała nadziei i wiary, że chorobę można pokonać i cieszyć się pełnią życia a nawet krótka chwila podczas walki z chorobą spędzona przed lustrem i na przyjemności dodaje pewności siebie i wprowadza w lepszy nastrój, co jest tak ważne podczas choroby – mówiła Joanna Cieśla ze Stowarzyszenia SANITAS

Każda kobieta chce przecież wyglądać pięknie, niezależnie od sytuacji czy choroby a poza tym nic tak nie poprawia samopoczucia jak zadbanie o siebie i chwila relaksu na fotelu fryzjera czy kosmetyczki. Czego dowodem były pełne radości nastroje i uśmiechy Kobiet.

– Spotkanie wywołało wiele pozytywnych emocji wśród Pań. Utwierdziło nas to w przekonaniu że tego typu spotkania muszą odbywać się częściej. Z pewnością powtórzymy je jeszcze nie raz Aneta Dyląg ze Stowarzyszenia SANITAS.

09-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)