REKLAMA
REKLAMA

PIĘKNA W CHOROBIE

BRZOZÓW. 8 marca 2012 r. w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w Brzozowie obyła się akcja „Piękna w chorobie” zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi „SANITAS”. Przygotowana została specjalnie z myślą o kobietach zmagających się z chorobą nowotworową.

Mottem przewodnim spotkania były słowa Katarzyny Nosowskiej:
„Kobieta jest organizmem ultradoskonałym, potrafi regenerować się po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach… przetrwa wszystko”

Pacjentki przybyłe na spotkanie korzystały m.in. z porad psychologa –Kingi Midzio dietetyczki – Patrycji Niemiec-Stasickiej, oraz pokazu peruk przygotowanego przez Łukasza Dydka i Ireneusza Harbuza. Bardzo chętnie i z entuzjazmem poddawały się przyjemnościom  jak:  malowanie i czesanie przez dziewczyny z Niepublicznej Szkoły Policealnej w Sanoku. Rozlosowano liczne upominki a Dyrektor Dariusz Sawka każdej z Pań wręczył kwiaty.

– Wierzymy że Akcja „Piękna w chorobie” dodała nadziei i wiary, że chorobę można pokonać i cieszyć się pełnią życia a nawet krótka chwila podczas walki z chorobą spędzona przed lustrem i na przyjemności dodaje pewności siebie i wprowadza w lepszy nastrój, co jest tak ważne podczas choroby – mówiła Joanna Cieśla ze Stowarzyszenia SANITAS

Każda kobieta chce przecież wyglądać pięknie, niezależnie od sytuacji czy choroby a poza tym nic tak nie poprawia samopoczucia jak zadbanie o siebie i chwila relaksu na fotelu fryzjera czy kosmetyczki. Czego dowodem były pełne radości nastroje i uśmiechy Kobiet.

– Spotkanie wywołało wiele pozytywnych emocji wśród Pań. Utwierdziło nas to w przekonaniu że tego typu spotkania muszą odbywać się częściej. Z pewnością powtórzymy je jeszcze nie raz Aneta Dyląg ze Stowarzyszenia SANITAS.

09-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)