REKLAMA
REKLAMA

TSV zmierzy się z SMS Neobusem Niebylec

SIATKÓWKA. Już dzisiaj o godzinie 19:00 w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku seniorzy TSV Mansard Sanok rozegrają sparing z SMS Neobusem Niebylec. Będzie to zapowiedź zbliżających się rozgrywek III ligi, w której występują obie drużyny.

Przed rozpoczęciem sezonu 2012/2013, zarówno w drużynie z Sanoka jak i Niebylca doszło do wielu zmian w składzie personalnym. Zespoły zostały wzmocnione kilkoma zawodnikami więc z pewnością zmieni się także ich gra. Przypomnijmy, że TSV zasilili: Dawid Róg, Piotr Kochan, Arkadiusz Baran i Michał Środa. W SMS-ie pojawili się: Marek Talarkowski (AKS Resovia Rzeszów), Tomasz Pustelak (AZS SGSP), Grzegorz Gryziec (Brzozovia MOSiR Brzozów), Mariusz Niedziałek, Michał Teper (obaj MKS Wisłok Strzyżów) i testowany w drużynie z Sanoka Marcin Kaniewski (MKS Wisłok Strzyżów).

Dobrą informacją dla wszystkich sympatyków sanockiej siatkówki jest powrót do zdrowia Przemysława Chudziaka, który po złamaniu nogi, wznowił treningi. Powoli do pełni sił powraca także Jakub Zmarz. Rehabilitacja kontuzjowanego kolana powinna zakończyć się w przeciągu 3-4 tygodni.

Mecz towarzyski:

TSV Mansard Sanok – SMS Neobus Niebylec, wtorek (2.10) godzina 19:00, hala ZS3 w Sanoku.

Pierwsze spotkania nowej edycji rozgrywek już 6 października. TSV zagra jednak dopiero 11 października. Rywalem w przełożonym na czwartek meczu będzie AZS UR Rzeszów. Pojedynek zostanie rozegrany w Sanoku, w hali ZS3 o godzinie 18:30.

foto: Tomasz Sowa

02-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)