REKLAMA
REKLAMA

JUWENALIA: Już dziś pochód studentów i koncerty na Błoniach

SANOK. Sanockie Juwenalia czas zacząć! Już o 15:00 ulicami miasta przejdzie barwny korowód. Na Placu Harcerskim, studenci odbiorą klucze do miasta. Później zabawa przeniesie się na Błonie. Zobacz szczegółowy program.

Chcemy zaangażować w pochód wszystkich studentów PWSZ. Mamy nadzieję, że władze Sanoka także wezmą w nim udział – mówi Karol Pilch, rzecznik imprezy. – Najlepiej przebrani mogą liczyć na nagrody – dodaje.

Po zabawie na Błoniach, zwieńczonej koncertem zespołu Raggafaya, impreza przeniesie się do klubu Cacao, gdzie trwać będzie druga edycja Electronic Camp. Gwiazdą wieczoru będą Junkie Punks, występujący m.in. na Open’er Festival.

Drugi dzień Juwenaliów to ciąg dalszy Electronic Camp #2 – najpierw w Camp Biała Góra, a następnie w klubie Pani K. Wystąpią DJ-e: CiD, Chemiboy, b-Art, IDS oraz Corban.

Nad organizacją całości imprezy czuwa samorząd studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. To grupa ośmiu studentów mocno zaangażowanych w sprawy uczelni, którzy poświęcają jej swój prywatny czas.

– Ludzie często nie doceniają sanockich juwenaliów. Tymczasem tej imprezy wcale nie musi być – mówi Karol Pilch, rzecznik samorządu. – Jej powodzenie w dużym stopniu zależy od zaangażowania samych studentów. Porównywanie nas do Rzeszowa czy Krakowa jest bezcelowe, gdyż sanocka uczelnia organizuje juwenalia w pojedynkę, dysponując przy tym skromnym budżetem. Dużo zależy więc od sponsorów, których z roku na rok coraz trudniej pozyskać – dodaje.

25-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)