REKLAMA
REKLAMA

Akademia Przyszłości z wizytą w Urzędzie Miasta (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzieci z Akademii Przyszłości wraz z opiekunami gościły 14 listopada w Urzędzie Miasta Sanoka. Spotkanie odbyło się w związku z obchodzonym w ostatnich dniach Narodowym Świętem Niepodległości.

W imieniu Burmistrza Miasta Sanoka, który objął patronat honorowy nad Akademią Przyszłości, dzieci przywitała rzecznik prasowy Urzędu Miasta, która krótko opowiedziała im o funkcjonowaniu urzędu. Młodzi goście spotkali się również z zawodowym strażakiem z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Koordynatorka Akademii Przyszłości w Sanoku przybliżyła małym studentom historię Polski, Sanoka oraz wskazała, jak ważny jest patriotyzm w codziennej pracy w ww. instytucjach. Dzieci brały także udział w mini konkursach, w których za prawidłową odpowiedź otrzymywały kotyliony. Największą niespodzianką okazała się możliwość zwiedzenia gabinetu Burmistrza Miasta Sanoka, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie Panu Burmistrzowi dr Wojciechowi Blecharczykowi oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta, którzy pomogli nam w przygotowywaniu spotkania.

opiekunowie Akademii Przyszłości

19-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)