REKLAMA
REKLAMA

Akademia Przyszłości z wizytą w Urzędzie Miasta (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzieci z Akademii Przyszłości wraz z opiekunami gościły 14 listopada w Urzędzie Miasta Sanoka. Spotkanie odbyło się w związku z obchodzonym w ostatnich dniach Narodowym Świętem Niepodległości.

W imieniu Burmistrza Miasta Sanoka, który objął patronat honorowy nad Akademią Przyszłości, dzieci przywitała rzecznik prasowy Urzędu Miasta, która krótko opowiedziała im o funkcjonowaniu urzędu. Młodzi goście spotkali się również z zawodowym strażakiem z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Koordynatorka Akademii Przyszłości w Sanoku przybliżyła małym studentom historię Polski, Sanoka oraz wskazała, jak ważny jest patriotyzm w codziennej pracy w ww. instytucjach. Dzieci brały także udział w mini konkursach, w których za prawidłową odpowiedź otrzymywały kotyliony. Największą niespodzianką okazała się możliwość zwiedzenia gabinetu Burmistrza Miasta Sanoka, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie Panu Burmistrzowi dr Wojciechowi Blecharczykowi oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miasta, którzy pomogli nam w przygotowywaniu spotkania.

opiekunowie Akademii Przyszłości

19-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)