REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Najbliższy weekend pod względem imprez zapowiada się niezwykle interesująco. Największe z nich to Piknik Country w Lesku, Powojenne Tragi Końskie w Lutowiskach, imprezy w ramach Solińskiego Lata oraz Zjazd Kapel Ludowych w Mrzygłodzie.

Zobacz co jeszcze czeka na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

5 lipca 2013 (piątek)

kinoRusza kino cyfrowe w SDK!

SANOK / PODKARPACIE. Od 5 lipca w Sanockim Domu Kultury rusza kino cyfrowe. Na początek, żeby pokazać wszystkie możliwości nowego sprzętu, dwa atrakcyjne tytuły: „Uniwersytet potworny” w trójwymiarze i „1000 lat po Ziemi” w technologii 4K

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Rusza Piknik Country

LESKO / PODKARPACIE. XXVI edycja COUNTRY W BIESZCZADACH, której organizatorem jest Bieszczadzki Dom Kultury,  odbędzie się jak co roku w leskim amfiteatrze. Podczas dwudniowej imprezy na scenie zaprezentują się następujące zespoły: Bluegrass Destroyers , Mała generała paczka, Strefa 50, Trace, John Kentucky Band,  Conner
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

KONCERT ZESPOŁU „CISZA JAK TA”

CISNA / PODKARPACIE. Zapraszamy na koncert zespołu „CISZA JAK TA” do Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej (piątek 05. 07. 2013 r. godz. 20.00, wstęp 20 zł.)

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


6 lipca 2013 (sobota)

konieXII Powojenne Targi Końskie w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Powojenne Targi Końskie w Lutowiskach to otwarta impreza, organizowana corocznie w pierwszy weekend lipca. Wydarzenie nawiązuje do czasów, gdy Lutowiska leżały prawie w centrum ówczesnego państwa polskiego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

countryPiknik Country

LESKO / PODKARPACIE. XXVI edycja COUNTRY W BIESZCZADACH, której organizatorem jest Bieszczadzki Dom Kultury,  odbędzie się jak co roku w leskim amfiteatrze . Podczas dwudniowej imprezy 5-6 lipca 2013 r. na scenie zaprezentują się znane wszystkim zespoły.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

OVN3dGPierwszy Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Podobnie jak w ubiegłym roku podczas wakacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Zakucie” w Zagórzu rozgrywane będą Turnieje Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej. Pierwsze rozgrywki już w najbliższą sobotę (6 bm.). Siatkarze powalczą o Puchar Dyrektora MGOKiS w Zagórzu. Zobacz regulamin zawodów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

biceOISolińskie Lato 2013 – lipiec

GMINA SOLINA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Polańczyku przedstawia program imprez, jakie odbędą się w lipcu w ramach Solińskiego Lata 2013. Szczegóły na plakacie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


7 lipca (niedziela)

bukowskoBukowskie Prezentacje Folkloru Młodych

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę (7 bm.), w Bukowsku odbędzie się 18. Ogólnopolski Festiwal Bukowskie Prezentacje Folkloru Młodych. Szczegóły na plakacie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.biezszczady24pl

 

kuneFestiwal Kultur Pogranicza – Koń Huculski w Kulturze Karpat Wschodnich

RUDAWKA RYMANOWSKA / PODKARPACIE. Zobaczyć będzie można:
– występy zespołów z Polski i Ukrainy,
– pokaz strojów, rękodzieła i malarstwa,
– gry i zabawy dla dzieci.
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

fu2cMQGrabowiańskie Święto Fajki

GRABÓWKA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy i Rozwoju Wsi Grabówka w dniu 7 lipca 2013 roku jest organizatorem VIII Międzyregionalnego Grabowiańskiego Święta Fajki w miejscowości Grabówka położonej w gminie Dydnia – powiat Brzozowski, woj. Podkarpackie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

kapeleIII Zjazd Kapel Ludowych w Mrzygłodzie

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku i Sołectwo Mrzygłód serdecznie zapraszają na III Zjazd Kapel Ludowych w Dolinie Sanu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

pttkPTTK SANOK: Na pasterskim szlaku

SANOK / PODKARPACIE. PTTK Oddział „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z cyklu.
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

strongZawody Strong Man w Nowosielcach

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach zaprasza na festyn oraz zawody Strong Man. Swoją siłę i sprawność zaprezentują ochotnicy z Długiego, Pielni, Nadolan, Jaćmierza, Bażanówki i Nowosielec. Szczegóły na plakacie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl
GCZq0IDni Gminy Nozdrzec

GMINA NOZDRZEC / PODKARPACIE. Moc wrażeń czeka na wszystkich w gminie Nozdrzec. Impreza zaczyna się od godziny 15.00 na stadionie w Izdebkach i trwać będzie do białego rana.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

06-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)