REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. III Noce Kultury Galicyjskiej, koncerty Leszka Możdżera, Moniki Brodki i Angela Gaber Trio, spektakle Teatru Bagatela, skoki spadochronowe i mecze piłkarskie. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.


Piątek 24 maja

III Noce Kultury Galicyjskiej

SANOK. Przed nami III Noce Kultury Galicyjskiej! W piątek w programie: konferencja „Województwo podkarpackie w nowej perspektywie finansowej”. Po konferencji koncert Leszka Możdżera. W Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkania literacki. Więcej po kliknięciu w link.

 

Kino SDK zaprasza. Od piątku „Cristiada”

SANOK. „Cristiada”, czyli najdroższa produkcja w historii meksykańskiego kina. Opowiada o powstaniu katolików przeciwko ateistycznej, socjalistycznej władzy Meksyku w latach 1926-1929. Film już poruszył serca milionów katolików na całym świecie. Seanse: 24-27.05 godzina 18:00 oraz 29.05 również o godzinie 18:00. Produkcja: Meksyk 2013. Gatunek: dramat historyczny. Czas trwania: 145 minut. Cena biletu: 13 zł.

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU

O FILMIE „CRISTIADA” PISALIŚMY TUTAJ: „Czy katolicy powinni chwycić za broń? (FILM)”


XX Pokaz Zwierząt „Mój Przyjaciel”

SANOK. ODK „GAGATEK”, Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zapraszają na XX Pokaz Zwierząt „Mój Przyjaciel”. Tegoroczna impreza, pod hasłem „Mądra adopcja”, odbędzie się 24 maja br. Dochód z niej zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom. Szczegóły po kliknięciu w link.

NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.


Sobota 25 maja

III Noce Kultury Galicyjskiej

SANOK. Przed nami III Noce Kultury Galicyjskiej! W sobotę w programie: „Scena Kalejdoskop” – Krakowski Teatr Uliczny dla dzieci, konkursy nt. Unii Europejskiej, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz spektakl „Szalone nożyczki” – Teatr Bagatela z Krakowa. Więcej po kliknięciu w link.

Krakowski Teatr Bagatela w Sanoku

SANOK. Krakowski teatr Bagatela po raz kolejny wystąpi w Sanoku. 25 maja o godzinie 19:00, na scenie sanockiego skansenu zobaczymy przedstawienie pt. „Szalone nożyczki” – czterech podejrzanych, dwóch policjantów, narzędzie zbrodni i cała widownia świadków!

 

Majówka na Weremieniu

WEREMIEŃ. Ośrodek Lesko-Ski zaprasza na „Majówkę na Weremieniu”. Wśród atrakcji między innymi loty widokowe szybowcem i samolotem. 25 maja „Majówka na Weremieniu”! Szczegóły na plakacie!

 

Odpust Trójcy Świętej w starym kościele i międzybrodzkiej cerkiewce

TREPCZA. W  sobotę 25 maja – w wigilię uroczystości Trójcy Świętej – o godz. 19:00 w starym kościele w Trepczy zostanie odprawiona uroczysta Msza święta dziękczynna z okolicznościowym Słowem Bożym i procesją eucharystyczną wokół świątyni.

„Biała sobota dla mamy i dziecka”

SANOK. Szpital Specjalistyczny w Sanoku oraz Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS, serdecznie zapraszają wszystkie kobiety, mamy z dziećmi na bezpłatne badania ultrasonograficzne, laboratoryjne oraz porady lekarskie. Szczegóły na plakacie.

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Mecz piłkarski juniorów Ekoball Geo-Eko Sanok

SANOK. Fundacja Promocji Sportu Ekoball zaprasza na mecze młodych sanockich piłkarzy. W sobotę juniorzy starsi Ekoball Geo-Eko Sanok podejmą Stal Mielec. Początek spotkania o godzinie 11:00 na stadionie Wierchy. Grupa „przedrozgrywkowa” sprawdzi swoje umiejętności podczas towarzyskiego turnieju, który rozpocznie się o godzinie 9:00 na stadionie w Bykowcach.

Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK. Podczas weekendu majowego dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, uruchomiony został zjazd na linie. Zabawie towarzyszy piękna sceneria bowiem zjazdy odbywają przez San. Bilety: dzieci 12 zł, dorośli 15 zł. Tyrolka czynna w piątek od 16:00 do zmroku oraz w sobotę i niedzielę od 14:00 do zmroku. Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl.


Niedziela 26 maja

III Noce Kultury Galicyjskiej

SANOK. Przed nami III Noce Kultury Galicyjskiej! W niedzielę w programie koncerty: 16:00 – Angela Gaber Trio, 18:00 – Mandry – Lwów, Ukraina, 20:00 – Monika Brodka. Więcej po kliknięciu w link.

 

Wystawa „Bieszczadzkie zadumania”

LESKO. Bieszczadzki Dom Kultury, Galeria Sztuki Synagoga zaprasza na wystawę „Bieszczadzkie zadumania”, która będzie do dyspozycji gości w dniach 21.04 – 15.10. Galeria czynna jest cały tydzień w godzinach 10:00 – 17:00. Bilety: dorośli 4 zł, młodzież 2 zł.

Własnoręcznie wykonany kubek pamiątką z pobytu w Bieszczadach

CZARNA. Jeśli chcecie Państwo spędzić miło czas i własnoręcznie wykonać własny, jedyny w swoim rodzaju kubek, zapraszamy do Galerii Barak do Czarnej. Warsztaty w sezonie letnim (maj – październik) organizujemy codziennie. Wystarczy skontaktować się z nami dzień przed planowanym przyjazdem. Szczegóły po kliknięciu w link.


Poniedziałek 27 maja

Koncert „Śpiewaj razem z nami” w ODK Puchatek

SANOK. Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” SSM zaprasza na koncert „Śpiewaj razem z nami”, który odbędzie się 27 maja o godzinie 17:00.

 

 

Mecze piłkarskie Ekoball Geo-Eko Sanok

SANOK. Fundacja Promocji Sportu Ekoball zaprasza na mecze młodych sanockich piłkarzy. W poniedziałek młodzicy starsi i młodsi Ekoball Geo-Eko Sanok zagrają z Polonią Przemyśl. Początek spotkań kolejno o godzinie 15:00 i 16:30 na stadionie Wierchy.

 


Środa 29 maja

Majówka na ekumeniczną nutę

MIĘDZYBRODZIE. Kolejny raz plac przy pięknie odnowionej  kapliczce św. Jana Nepomucena ożyje modlitwą ekumeniczną zanoszoną na cześć Maryi Bogurodzicy. 29 maja przed Bożym Ciałem zaplanowana została kolejna III Majówka Ekumeniczna.

 


 

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

foto: red. / materiały nadesłane / Witold Pobiedziński / Kubakocoj at pl.wikipedia

źródło: Bieszczady24.pl

 

 

24-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)