REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Jesienny długi weekend w Bieszczadach i w Sanoku

Bieszczady24.pl. Długi listopadowy weekend zapowiada sporo wydarzeń! Kino, wystawy, a także obchody związane z Narodowym Dniem Niepodległości. To wszystko czeka na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


8 listopada 2013 (piątek)

Reprezentacja Polski i Ukrainy w futsalu zagra w Nowosielcach!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Reprezentacje Polski i Ukrainy zmierzą się w t18-tej w Nowosielcach w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Intryga niemal doskonała

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki PWSZ zaprasza na kolejne spotkanie w ramach warsztatów pisarskich „Intryga niemal doskonała” z Bartłomiejem Rychterem i Tomaszem Chomiszczakiem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK. Thor: Mroczny świat

SANOK / PODKARPACIE. Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Short-trackowcy w akcji! Przed nami zawody Danubia Open Series

SANOK / PODKARPACIE. Międzynarodowa Unia Łyżwiarska ISU już po raz 6. przyznała Sanokowi organizację prestiżowych  zawodów w short-tracku z cyklu Danubia Open Series

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


9 listopada 2013 (sobota)

,,Ewa chce spać”, czyli kolejna odsłona Kina za Rogiem

Komedia Tadeusza Chmielewskiego pt. „Ewa chce spać”.  Jego bohaterką jest młoda dziewczyna, przeżywająca niezwykłe perypetie w nierealnym mieście pełnym „występku i przemocy…”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

VII Bieg Sokoli – Niepodległościowy

SANOK / PODKARPACIE. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza wszystkich sportowców do udziału w siódmej edycji Biegu Sokolego, aby razem realizować ideę: ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch!”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Zakapiorskie zaduszki

CISNA / PODKARPACIE. Tradycyjnie Zakapiorskie Zaduszki w Cisnej. Na miejscu wspominki poetycko-muzyczne, zapalenie zniczy na grobach naszych przyjaciół na ciśniańskim cmentarzu oraz wieczór filmowy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Zośka Komedowa w Bieszczadach

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza do Galerii Przy Pętli w sobotę o godz. 19.00 na wernisaż wystawy wspomnieniowej pt.: CRAZY GIRL / ZOŚKA KOMEDOWA W BIESZCZADACH.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


10 listopada 2013 (niedziela)

Święto Niepodległości w gminie Baligród

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Gmina Baligród zaprasza na obchody Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór pełen dobrego humoru w Klubie Pani K. Koncert zespołu Miąższ

SANOK / PODKARPACIE. Na wieczór z muzyką pełną wzruszeń, humory i dobrej zabawy, zaprasza Klub Pani K, który na jeden wieczór swoją scenę przekaże zespołowi Miąższ.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


11 listopada 2013 (poniedziałek)

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Besku

BESKO / PODKARPACIE. Wójt Gminy Besko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Besku zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Święto Niepodległości w Czarnej

CZARNA / PODKARPACIE. Wójt gminy Czarna zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95. rocznica Odzyskania Niepodległości w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku sanockie obchody rozpoczną się Uroczystą Mszą Świętą w kościele Przemienienia Pańskiego.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95. rocznica Odzyskania Niepodległości w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Oprócz obchodów upamiętniających 95 rocznice Odzyskania Niepodległości, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz zaprasza na XX Turniej siatkówki z okazji Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowosielcach wraz z Zespołem Ludowym Ziemia Sanocka zapraszają na koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Narodowe Święto Niepodległości w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa zaprasza mieszkańców gminy Brzozów na miejsko-gminne obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości w Brzozowie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Narodowe święto Niepodległości w Solinie

SOLINA / PODKARPACIE. Rada Gminy Solina zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości, podczas których odbędzie się także uroczysta sesja Rady Gminy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości

HACZÓW / PODKARPACIE. Wójt Gminy Haczów, Parafia Rzymskokatolicka w Haczowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie zapraszają na gminne uroczystości obchodów 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w gminie Domaradz

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wójt gminy Domaradz oraz Parafia pw. św. Mikołaja i Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszają na obchody Narodowego Dnia Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Lesku

LESKO / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95 rocznica odzyskania Niepodległości – Trepcza

TREPCZA / PODKARPACIE. Uroczystości rocznicowe święta Niepodległości z udziałem dzieci i młodzieży szkolnej rozpoczną się już w piątek 8 listopada br. w Zespole Szkół konkursem recytacji najpiękniejszych utworów literackich o Ojczyźnie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

07-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)