REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Jesienny długi weekend w Bieszczadach i w Sanoku

Bieszczady24.pl. Długi listopadowy weekend zapowiada sporo wydarzeń! Kino, wystawy, a także obchody związane z Narodowym Dniem Niepodległości. To wszystko czeka na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


8 listopada 2013 (piątek)

Reprezentacja Polski i Ukrainy w futsalu zagra w Nowosielcach!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Reprezentacje Polski i Ukrainy zmierzą się w t18-tej w Nowosielcach w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Intryga niemal doskonała

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki PWSZ zaprasza na kolejne spotkanie w ramach warsztatów pisarskich „Intryga niemal doskonała” z Bartłomiejem Rychterem i Tomaszem Chomiszczakiem.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK. Thor: Mroczny świat

SANOK / PODKARPACIE. Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Short-trackowcy w akcji! Przed nami zawody Danubia Open Series

SANOK / PODKARPACIE. Międzynarodowa Unia Łyżwiarska ISU już po raz 6. przyznała Sanokowi organizację prestiżowych  zawodów w short-tracku z cyklu Danubia Open Series

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


9 listopada 2013 (sobota)

,,Ewa chce spać”, czyli kolejna odsłona Kina za Rogiem

Komedia Tadeusza Chmielewskiego pt. „Ewa chce spać”.  Jego bohaterką jest młoda dziewczyna, przeżywająca niezwykłe perypetie w nierealnym mieście pełnym „występku i przemocy…”

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

VII Bieg Sokoli – Niepodległościowy

SANOK / PODKARPACIE. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół zaprasza wszystkich sportowców do udziału w siódmej edycji Biegu Sokolego, aby razem realizować ideę: ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch!”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Zakapiorskie zaduszki

CISNA / PODKARPACIE. Tradycyjnie Zakapiorskie Zaduszki w Cisnej. Na miejscu wspominki poetycko-muzyczne, zapalenie zniczy na grobach naszych przyjaciół na ciśniańskim cmentarzu oraz wieczór filmowy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Zośka Komedowa w Bieszczadach

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza do Galerii Przy Pętli w sobotę o godz. 19.00 na wernisaż wystawy wspomnieniowej pt.: CRAZY GIRL / ZOŚKA KOMEDOWA W BIESZCZADACH.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


10 listopada 2013 (niedziela)

Święto Niepodległości w gminie Baligród

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Gmina Baligród zaprasza na obchody Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór pełen dobrego humoru w Klubie Pani K. Koncert zespołu Miąższ

SANOK / PODKARPACIE. Na wieczór z muzyką pełną wzruszeń, humory i dobrej zabawy, zaprasza Klub Pani K, który na jeden wieczór swoją scenę przekaże zespołowi Miąższ.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


11 listopada 2013 (poniedziałek)

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Besku

BESKO / PODKARPACIE. Wójt Gminy Besko oraz Gminny Ośrodek Kultury w Besku zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Święto Niepodległości w Czarnej

CZARNA / PODKARPACIE. Wójt gminy Czarna zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95. rocznica Odzyskania Niepodległości w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku sanockie obchody rozpoczną się Uroczystą Mszą Świętą w kościele Przemienienia Pańskiego.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95. rocznica Odzyskania Niepodległości w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Oprócz obchodów upamiętniających 95 rocznice Odzyskania Niepodległości, Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz zaprasza na XX Turniej siatkówki z okazji Święta Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowosielcach wraz z Zespołem Ludowym Ziemia Sanocka zapraszają na koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Narodowe Święto Niepodległości w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa zaprasza mieszkańców gminy Brzozów na miejsko-gminne obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości w Brzozowie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Narodowe święto Niepodległości w Solinie

SOLINA / PODKARPACIE. Rada Gminy Solina zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości, podczas których odbędzie się także uroczysta sesja Rady Gminy.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości

HACZÓW / PODKARPACIE. Wójt Gminy Haczów, Parafia Rzymskokatolicka w Haczowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie zapraszają na gminne uroczystości obchodów 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w gminie Domaradz

DOMARADZ / PODKARPACIE. Wójt gminy Domaradz oraz Parafia pw. św. Mikołaja i Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszają na obchody Narodowego Dnia Niepodległości.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Lesku

LESKO / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Przewodniczący rady Miejskiej w Lesku zapraszają na uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

95 rocznica odzyskania Niepodległości – Trepcza

TREPCZA / PODKARPACIE. Uroczystości rocznicowe święta Niepodległości z udziałem dzieci i młodzieży szkolnej rozpoczną się już w piątek 8 listopada br. w Zespole Szkół konkursem recytacji najpiękniejszych utworów literackich o Ojczyźnie.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

07-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)