REKLAMA
REKLAMA

Kierował ruchem bez uprawnień i pod wpływem alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który w Sanoku na skrzyżowaniu kierował ruchem. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do wykonywania takich czynności. Dodatkowo badanie stanu trzeźwości wykazało, że znajduje się on pod wpływem alkoholu.

W sobotę przed godz. 15. policjanci patrolowali skrzyżowanie ulic Jagiellońskiej i Kościuszki w Sanoku. W tym miejscu jest zwiększony ruch z powodu wymiany nawierzchni drogi. Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę w pomarańczowej kamizelce, który kierował ruchem pojazdów.

Podczas rozmowy z nim okazało się, że nie posiada uprawnień do wykonywania tych czynności. Stan trzeźwości mężczyzny budził wątpliwości policjantów, dlatego też 52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został przebadany alkomatem. Okazało się, że ma w organizmie 0.5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zakazali mu dalszego wykonywania czynności kierowania ruchem pojazdów.

W sprawie jest prowadzone postępowanie

 

źródło: KPP Sanok

28-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)