REKLAMA
REKLAMA

Narkotyki w kieszeni 22 – latka z Sanoka (ZDJĘCIA)

KOŃSKIE / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie kontroli hondy civic. Pojazd był zaparkowany w ustronnym miejscu, co wzbudziło czujność funkcjonariuszy. Podczas kontroli okazało się, że jeden z pasażerów ma przy sobie marihuanę. Teraz 22-latek odpowie za to przed sądem.

W piątkową noc, około godz. 1 policjanci z posterunku w Dydni pełniąc służbę w miejscowości Końskie zauważyli pojazd, który był zaparkowany na bocznej drodze dojazdowej w ustronnym miejscu. W aucie znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Taki widok od razu wzbudził czujność funkcjonariuszy, którzy niezwłocznie przystąpili do kontroli drogowej Hondy i wylegitymowania osób w niej siedzących.

W trakcie wykonywania czynności przez policjantów jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo. Jego zachowanie wskazywało na to, że ma on coś do ukrycia. I jak się później okazało podejrzenia funkcjonariuszy były słuszne. W trakcie kontroli zdenerwowany mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom narkotyki, które ukrywał w kieszeni spodni. 22-letni mieszkaniec Sanoka został zatrzymany.

W toku dalszych czynności procesowych, przy współpracy z sanockimi policjantami z wydziału kryminalnego, w wyniku przeszukania miejsca zamieszkania 22-latka ujawniono kolejne woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego. Badania potwierdziły, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana. Ponadto funkcjonariusze ujawnili lufkę szklaną, kilkanaście nasion najprawdopodobniej roślin konopii indyjskich oraz znaczną ilość woreczków ze strunowym zapięciem o różnych rozmiarach, które również przechowywał w mieszkaniu.

Na podstawie zgromadzonych dowodów 22-latkowi postawiono zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Młody człowiek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: KPP Brzozów

09-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)