REKLAMA
REKLAMA

Nowy parking w centrum Sanoka prawie gotowy. Otwarcie w czwartek? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kończy się budowa darmowego parkingu przy ul. Sobieskiego 14, gdzie zagospodarowano 22 miejsca postojowe. Będą mogli z nich korzystać mieszkańcy bloku. Zakończenie prac związanych z samym parkingiem planowane jest na czwartek. Później, odnowiony zostanie skwer, a gruntownemu remontowi poddana zostanie ścieżka pod balkonami lokatorów.

Budowa darmowego parkingu dla mieszkańców bloku przy ul. Sobieskiego 14 jest reakcją Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej na wprowadzenie przez miasto strefy płatnego parkowania na ulicach w centrum Sanoka.

Prace związane z utwardzeniem podłoża dobiegają końca. Zakończenie budowy samych miejsc parkingowych zaplanowano na czwartek.

Jeśli wszystko będzie w porządku i odbiór przebiegnie bez zastrzeżeń, pierwsze samochody na na nowym parkingu będą mogły pojawić się już w czwartek – mówi Andrzej Ostrowski, zastępca prezesa zarządu d/s technicznych Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wyłączność na postój w nowym miejscu będą mieli mieszkańcy „14”. Parkowanie samochodów będzie bezpłatne.

Przy wjeździe na parking, w specjalnie przygotowanym miejscu postawiona zostanie osłona śmietnikowa z 5 pojemnikami.

Po zakończeniu prac na parkingu, odnowiony zostanie skwer. W dalszej kolejności, wyremontowany zostanie chodnik znajdujący się pod balkonami mieszkańców bloku.

Środki na realizację inwestycji zabezpieczyła SSM. Koszt wyniósł około 42 tys. złotych.

 

04-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)