REKLAMA
REKLAMA

Taaakie grzyby zbiera się w Trepczy! (ZDJĘCIA)

TREPCZA  / PODKARPACIE. – Mój tato to wieloletni grzybiarz, który w swoim życiu znalazł już niejedne wspaniale okazy grzybów. Lecz tej jesieni jego wędrówki po lesie okazały się bardzo owocne – pisze w mailu pan Andrzej, syn grzybiarza Jana Czapora z Trepczy. Do maila Internauta dołącza zdjęcia okazałych prawdziwków!

Pan Jan Czapor gigantyczne grzyby znalazł e lesie w okolicach Trepczy.  Największy okaz osiąga wagę ok 1.5 kg. Kapelusz ma 16 cm średnicy, a jego obwód wynosi ponad 90 cm.  Drugi grzyb, bez nóżki waży ok 1 kg oraz ma obwód ok 80 cm.
– Spacerując po lesie można znaleźć prawdziwe grzybowe skarby – zachęca do jesiennych spacerów i wędrówek pan Andrzej.

Zachęcamy Państwa do nadsyłania fotografii, prezentujących: jesienne spacery w lesie, Bieszczady jesienią, złotą jesień „zatrzymaną w aparacie”, jesienne grzybobranie. Adres: redakcja@esanok.pl .

foto: zdjęcia nadesłane przez Internautę


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

04-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)