REKLAMA

W Sanoku przy ul. Zamkowej skradziono rower o wartości 1300 zł

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku został skradziony rower z ul.Zamkowej. Był pozostawiony na klatce schodowej. Straty sięgają ponad 1000 zł. Apelujemy o prawidłowe zabezpieczanie jednośladów.

29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego o zdarzeniu Policję zawiadomiła w ubiegłym tygodniu. Z jej relacji wynikało, że wieczorem pozostawiła rower na klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Zamkowej w Sanoku. Następnego dnia rano zorientowała się, że pojazd skradziono. Wartość szkody pokrzywdzona wyceniła na kwotę 1300 zł.

Policja po raz kolejny apeluje do właścicieli rowerów aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez przypięcie go specjalną linką do elementu, który jest na stałe przymocowany w klatce schodowej. Jeśli jest to możliwe zaleca się przechowywanie jednośladów w mieszkaniu, garażu, bądź piwnicy. O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

foto: sxc.hu / cribbe

22-05-2013




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.