REKLAMA
REKLAMA

Zobacz, jak trenują zawodnicy Rugby Klubu Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – To ledwie początek, za nami tylko cztery treningi stricte rugbowe i jeden siłowo-kondycyjny na sali gimnastycznej i siłowni. Jednak już teraz wyraźnie czuję, że możemy się stać zwartą ekipą. Wspaniałe jest to jak wielki entuzjazm do rugby ogarnął chłopaków i  wcale się temu nie dziwię, bo połknąć bakcyla rugby jest bardzo łatwo.

Kto w to wątpi niech sam przyjdzie na trening i się przekona. Atmosfera w drużynie jest świetna, a treningi intensywne. – mówi Włodzimierz Przygórzewski zawodnik i trener drużyny.

Nadal zapraszamy na treningi, które niezmiennie są „otwarte” zarówno dla chętnych do uczestniczenia w nich, jak i dla obserwatorów. Liczymy na to, że kolejnym osobom będziemy zaszczepiać bakcyla rugby. Obecnie drużynę tworzy już 15 osób. Frekwencja na każdym treningu jest wzorowa! Co więcej z treningu na trening przybywają nowe osoby. Jako pomysłodawców cieszy nas również to, że cała drużyna jest  zaangażowana w organizowanie kolejnych treningów. Pogoda nam sprzyja, co widać na zdjęciach! Na niedzielnym treningu oprócz 2 tarcz (za których wypożyczenie wielkie dzięki dla URz AZS Rzeszów) zgromadzonym przedstawiliśmy nasz nowy nabytek wałek treningowy (30 kg) roboczo nazywany „Marianem” lub „Teściową” – mówi żartobliwie Paweł Smoliński, współzałożyciel grupy.

Każdy może wziąć udział w treningach rugby! Najbliższy trening odbędzie się w piątek (13 bm), a kolejny w niedzielę (15 bm).

foto: Miłosz Kuna

materiał nadesłany

 

11-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)