REKLAMA
REKLAMA

TSV zagra z MCKiS Jaworzno. Czekamy na siatkarskie fajerwerki! Klub uhonoruje osoby, które zbudowały siatkówkę w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim meczu ligowym w 2014 roku, siatkarze TSV Cellfast podejmą na własnym parkiecie MCKiS Jaworzno, co oznacza, że na boisku zobaczymy obecnie dwie najlepsze ekipy rozgrywek. W 10. rocznicę powstania TSV, zarząd uhonoruje osoby, które przez wiele lat budowały sanocki klub.

Patronem medialnym spotkań rozgrywanych przez TSV Sanok jest portal Esanok.pl.

Mecz 12. kolejki będzie pojedynkiem na szczycie tabeli grupy 6. II ligi. Sanoczanie, jako lider zagrają z MCKiS Jaworzno, a więc zespołem, który aktualnie plasuje się na 2. pozycji tracąc do TSV 5 punktów. Wygraną na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów (3:0), podopieczni Piotra Podpory zapewnili sobie 1. miejsce na koniec 2014 roku. Nie oznacza to jednak, że zawodnicy prowadzeni przez Mariusza Łozińskiego będą mieli łatwiej. Stawką takich pojedynków, oprócz punktów dopisanych do klasyfikacji, jest prestiż i zaprezentowanie siły przed najważniejszą częścią sezonu.

W I rundzie, górą byli sanoczanie. Wygrana 3:1 nie przyszła jednak łatwo. Dość powiedzieć, że dwa ostatnie sety kończone były grą na przewagi. Emocje podczas meczu rozgrywanego w Jaworznie sięgnęły zenitu w czwartej partii, kiedy zwycięstwo rozstrzygnął dopiero 78 punkt (40:38). Być może, najbliższy mecz nie będzie miał tak dramatycznego przebiegu, ale wszyscy kibice z pewnością czekają na przedświąteczne, siatkarskie fajerwerki, o które powinny zadbać dwie najlepsze drużyny.

ZOBACZ:

Sanok wygrywa z Jaworznem po dramatycznych końcówkach. Siatkarze TSV nie do zatrzymania (FILM)

W trakcie meczu zarząd TSV odznaczy osoby, które w ostatnich 10 latach budowały sanocki klub. Ich praca sprawiła, że dzisiaj sanoccy kibice mogą oklaskiwać mocny, klasowy zespół seniorów uznawany za faworyta do wygrania II ligi. Klub z Sanoka jest coraz bardziej rozpoznawalny w całej siatkarskiej Polsce, czego potwierdzeniem są opinie doświadczonych trenerów i działaczy oraz zawodnicy z najróżniejszych zakątków kraju, zgłaszający akces do gry w drużynie z grodu Grzegorza.

Uroczystość odbędzie się w ramach podsumowania działalności klubu TSV Sanok w 10. rocznicę powstania.

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: Witold Święch

19-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)