REKLAMA
REKLAMA

W słoikach po kawie trzymał marihuanę

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Ponad 200 porcji marihuany znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-latka z Ustrzyk Dolnych. Narkotyki ukryte były w słoikach po kawie. To kolejny w ostatnim czasie sukces ustrzyckich policjantów w walce z przestępczością narkotykową.

Policjanci zatrzymali rowerzystę, który był podejrzewany o przewożenie środków narkotycznych w plecaku. Podczas zatrzymania mężczyzna próbował uciekać i odrzucił od siebie niewielkie zawiniątko, które okazało się suszem konopi. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli blisko 214 gramów marihuany w słoikach po kawie, część z nich schowana była w koszu między ubraniami do prania Dodatkowo w mieszkaniu policjanci znaleźli 12 sadzonek roślin konopi, oraz znaczną ilość pieniędzy.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd 32-latek miał narkotyki, i gdzie miały one trafić. Policjanci sprawdzają, czy podejrzany nie zajmował się także rozprowadzaniem środków odurzających.

32-latek był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. W sobotę usłyszał zarzut, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

To kolejny w ostatnim czasie sukces ustrzyckich policjantów w walce z przestępczością narkotykową. Kilka dni wcześniej, w trakcie policyjnych czynności w Ustrzykach Dolnych funkcjonariusze ujawnili 44 woreczki marihuany.

KPP Ustrzyki Dolne

15-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)