REKLAMA
REKLAMA

Z Jeziora Solińskiego wyłowiono ciało mężczyzny

#BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, który został wyłowiony z Jeziora Solińskiego. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Teleśnica Oszwarowa w powiecie bieszczadzkim.

Wczoraj przed godz. 23 na Policję zadzwonił mężczyzna informując, że jego znajomy wszedł do Jeziora Solińskiego i już nie wypłynął. Mężczyźni przebywali w okolicach miejscowości Teleśnica Oszwarowa w powiecie bieszczadzkim. Dyżurny Policji powiadomił o zdarzeniu ratowników WOPR.

Policjanci ustalili, że czterej znajomi rozbili nad zalewem namioty, łowili ryby i pili alkohol. Około godz. 22.40, jeden z nich, 61-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, wszedł do wody i już nie wypłynął. Koledzy próbowali go znaleźć, jednak gdy im się to nie udało, powiadomili Policję.

O godz. 23.30, w odległości około 15 m od linii brzegowej zalewu, ratownicy wydobyli z wody ciało mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon. Wstępnie wykluczono by do śmierci 61-latka przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

KWP

14-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)