REKLAMA
REKLAMA

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W dniach 19 – 23 grudnia br. w centrum handlowym „Mój Rynek” w Zagórzu przy ul. Obrońców Węzła Zagórskiego zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Handlowcy, wytwórcy i rękodzielnicy będą oferować wyroby bez, których nie sposób przygotować tych najbardziej wyczekiwanych i radosnych polskich świąt.

Stoiska będą otwarte już od godz. 10.00.  W dniach: 19 – 20 grudnia Koła Gospodyń Wiejskich z Zahutynia, Tarnawy Dolnej i Zasławia zaoferują tradycyjne ozdoby świąteczne, pyszne potrawy i wypieki Bożonarodzeniowe.

W dniach: 20 i 22 grudnia na zagórskim rynku pojawi się stoisko z żywą rybą (pstrągi, amury z bieszczadzkich stawów).

W dniach: 19 do 24 grudnia właściciel Sieci Sklepów „Raj” i „ElektroMar” zaprasza na swoje stoisko gdzie znajdzie się specjalnie wyselekcjonowany asortyment.

Oczywiście nie zabraknie żywych choinek, rękodzieła artystycznego (m.in. autorstwa Pauliny Kielar), miodów z pasieki „Bieszczady” w Łukowem oraz przepysznych, tradycyjnie warzonych serów z gospodarstwa Beaty i Władysława Misura.

Jeśli naprawdę chcesz poczuć tradycyjny klimat i smak Bożego Narodzenia skorzystaj z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

foto: sxc.hu

18-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)