REKLAMA
REKLAMA

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W dniach 19 – 23 grudnia br. w centrum handlowym „Mój Rynek” w Zagórzu przy ul. Obrońców Węzła Zagórskiego zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Handlowcy, wytwórcy i rękodzielnicy będą oferować wyroby bez, których nie sposób przygotować tych najbardziej wyczekiwanych i radosnych polskich świąt.

Stoiska będą otwarte już od godz. 10.00.  W dniach: 19 – 20 grudnia Koła Gospodyń Wiejskich z Zahutynia, Tarnawy Dolnej i Zasławia zaoferują tradycyjne ozdoby świąteczne, pyszne potrawy i wypieki Bożonarodzeniowe.

W dniach: 20 i 22 grudnia na zagórskim rynku pojawi się stoisko z żywą rybą (pstrągi, amury z bieszczadzkich stawów).

W dniach: 19 do 24 grudnia właściciel Sieci Sklepów „Raj” i „ElektroMar” zaprasza na swoje stoisko gdzie znajdzie się specjalnie wyselekcjonowany asortyment.

Oczywiście nie zabraknie żywych choinek, rękodzieła artystycznego (m.in. autorstwa Pauliny Kielar), miodów z pasieki „Bieszczady” w Łukowem oraz przepysznych, tradycyjnie warzonych serów z gospodarstwa Beaty i Władysława Misura.

Jeśli naprawdę chcesz poczuć tradycyjny klimat i smak Bożego Narodzenia skorzystaj z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy!

foto: sxc.hu

18-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)